Trwa ładowanie...

"Top Model": Korwin-Piotrowska się myliła? Papierska ostro atakuje!

"Top Model": Korwin-Piotrowska się myliła? Papierska ostro atakuje!Źródło: AKPA
d4c3u50
d4c3u50

Na dzień przed finałem 2. edycji programu "Top Model. Zostań modelką" w mediach rozgorzała afera wokół zwyciężczyni poprzedniej edycji programu - Pauliny Papierskiej. W programie "Dzień dobry TVN" jurorzy programu: Karolina Korwin-Piotrowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński, krytycznie wypowiedzieli się na temat Papierskiej, która według nich powinna być dla widzów wyraźną przestrogą przed środowym głosowaniem. href="http://teleshow.pl/pid,43,title,Karolina-Korwin-Piotrowska,gwiazda.html'>Korwin-Piotrowska i Tyszka ostro ocenił dotychczasowy dorobek dziewczyny, a w zasadzie jego brak, jednoznacznie zarzucając modelce zaprzepaszczenie ogromnej szansy na wielką karierę. Zaproszeni do studia TVN jurorzy, nie spodziewali się, że tym razem spokojna Papierska zareaguje i odpowie im w równie ostrym tonie.

Finał popularnego show o modelkach już jutro, więc trudno się dziwić, że i emocje związane z programem coraz większe. Dodatkowo temperaturę podgrzali jurorzy programu, którzy w porannym programie TVN ostro potraktowali Paulinę Papierską, która rok temu zdobyła tytuł top modelki. Karolina Korwin-Piotrowska wyznała, że widzowie, którzy zadecydują o wygranej jednej z dziewczyn, powinni zrobić to bardziej świadomie i wyciągnąć wnioski z poprzedniej edycji.

Po zakończeniu pierwszej edycji programu widać wyraźnie, kto zrobił karierę, a o kim słuch zaginął, skomentowała dziennikarka, która mówiąc te słowa, wyraźnie myślała o Papierskiej. Marcin Tyszka oceniając zeszłoroczny finał powiedział wprost, że był to wybór bardziej z litości niż z sympatii. Wtórowała mu jurorka: - Ona trochę też na własne życzenie tej kariery nie robi - rzuciła Korwin-Piotrowska

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

Niemal błyskawicznie na te niepochlebne opinie zareagowała główna zainteresowana, odpowiadając Marcinowi Tyszce na łamach jednego z plotkarskich portali. Przypomniała fotografowi, że jej sukces to także po części jego zasługa, gdyż wchodził w skład selekcjonującego jury. Odnosząc się do zarzutów dotyczących jej kariery, modelka wymieniła swoje ostatnie działania i wyznała, że obecnie pracuje nad swoim portfolio. Jednak medialna odpowiedź Papierskiej wcale nie zakończyła tematu. Do dyskusji włączyła się Karolina Korwin-Piotrowska. Dziennikarka stanęła w obronie kolegi, na jednym z portali społecznościowych.

d4c3u50

- Będę bronić Marcina i swojego zdania [...] dostała na tacy od nas i widzów programu złote jabłko, a że zmarnowała szansę to absolutnie jej, a nie nasza, zasługa. [...] Straciła czas na własne życzenie. Nie była gotowa mentalnie na to, co się stało. Sama dramatyczna historia plus niezłe warunki nie robią top modelki. Trzeba PRACOWAĆ. Dużo. Szkoda. Mam jednak nadzieję, że żadna z dziewczyn, które startują w finale w środę, nie zrobi podobnego błędu - napisała Karolina Korwin-Piotrowska.

(fot. TVN)
Źródło: (fot. TVN)

Tym razem początkująca modelka odpowiedziała jurorce zaskakująco stanowczo:
- [...] to że wygrałam program "Top Model" nie czyni mnie modelką kompletną, która osiągnęła już wszystko, i może spocząć na laurach, a oferty pracy będą same się pojawiać. [...] Być może stawia Pani zbyt wielkie wymagania wobec mnie i innych Uczestniczek programu, i jeśli Pani chce ostrzegać Widzów, mówiąc że w ich rękach jest los o wyborze zwyciężczyni drugiej edycji Top Model to niech Pani spuści z tonu, i pozwoli się finalistkom rozwijać w spokoju a nie na łamach mediów opowiadać o karierach międzynarodowych bo być może się okaże, że znowu będzie Pani się tłumaczyć złą selekcją. Na miano Top Modelki pracuje się latami. - napisała na swoim profilu społecznościowym Papierska.

Tak wyważona, utrzymana jednocześnie w ostrym ale i kulturalnym tonie odpowiedź Papierskiej, możne budzić zdziwienie. Największe chyba po stronie krytykujących jurorów, którzy najwyraźniej za szybko postawili na modelce krzyżyk i przykleili jej łatę niezaradnej i rozhisteryzowanej dziewczynki.

d4c3u50

Być możne tak jednoznaczne sądy jury wcale nie są prawdziwe, a przed modelką wielka kariera? Kto ostatecznie ma w tym sporze rację? Miejmy nadzieje, że przekonamy się o tym niedługo.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!

Teleshow.pl na Facebooku

[

Orgie w "Tańcu z gwiazdami"! ]( http://teleshow.pl/gid,13872521,img,13872604,kat,1024839,title,Orgie-w-Tancu-z-gwiazdami,galeria.html )
[

Janice Dickinson: Od seksbomby do karykatury kobiety! ]( http://teleshow.pl/gid,13859909,img,13859968,kat,1024839,title,Janice-Dickinson-Od-seksbomby-do-karykatury-kobiety,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d4c3u50
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4c3u50