Publicystyka"Top Model": Konflikt Papierskiej z jurorami nie zakłócił wielkiego finału

"Top Model": Konflikt Papierskiej z jurorami nie zakłócił wielkiego finału

"Top Model": Konflikt Papierskiej z jurorami nie zakłócił wielkiego finału
Źródło zdjęć: © AKPA

08.12.2011 13:26, aktual.: 25.11.2013 13:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Mimo napiętych relacji Pauliny Papierskiej z jurorami programu "Top Model. Zostań modelką", zwyciężczyni pierwszej edycji pojawiła się we wczorajszym finale. Paulina Papierska wystąpiła w pokazie bielizny oraz w reklamach sponsorów programu, wspierając w tym zadaniu finalistki. Czy modelka prezentowała się na wybiegu równie atrakcyjnie jak tegoroczne uczestniczki?

Tuż przed samym finałem drugiej edycji ”Top model” Paulina Papierska wywołała medialną burzę. Jurorzy programu: Karolina Korwin-Piotrowska i Marcin Tyszka w programie "Dzień dobry TVN " w ostrych słowach podsumowali dotychczasowe osiągnięcia zeszłorocznej top modelki. Zarzucili Papierskiej m.in. że słuch o niej zaginął, została wybrana z litości i że na własne życzenie nie robi kariery. Modelka niespodziewanie odpowiedziała jurorom w podobnym tonie i na dwa dni przed wielkim finałem pojawiła się wątpliwość, czy skłócona z jurorami modelka zjawi się
na wybiegu.

Zeszłoroczna laureatka pokazała jednak klasę i nie zmieniła swoich planów pod wpływem ostatnich wydarzeń. Wystąpiła w prestiżowej roli pierwszej modelki otwierającej pokaz ekskluzywnej bielizny. Papierska, podobnie jak pozostałe modelki, wystąpiła w magicznej charakteryzacji nawiązującej do tematu wieczoru: "Alicji w krainie czarów".

Obraz
© (fot. TVN)

Konflikt między Papierską a Tyszką i Korwin-Piotrowską, nie miałby szans się rozwinąć gdyby nie zaskakująca reakcja modelki, na którą nie trzeba było długo czekać. Wypowiedź fotografa skomentowała na jednym z plotkarskich portali. Przypomniała, że Tyszka jako juror był po części ojcem jej sukcesu, doprowadzając ją do finału ”Top model”. Kiedy do dyskusji włączyła się Korwin-Piotrowska, wymiana zdań przybrała ostrzejszą formę.

W takich słowach dziennikarka skomentowała na swoim profilu społecznościowym ripostę Papierskiej:
- Będę bronić Marcina i swojego zdania [...] dostała na tacy od nas i widzów programu złote jabłko, a że zmarnowała szansę to absolutnie jej, a nie nasza, zasługa. [...] Straciła czas na własne życzenie. Nie była gotowa mentalnie na to, co się stało. Sama dramatyczna historia plus niezłe warunki nie robią top modelki. Trzeba pracować. Dużo. Szkoda. Mam jednak nadzieję, że żadna z dziewczyn, które startują w finale w środę, nie zrobią podobnego błędu - napisała Karolina Korwin-Piotrowska.

Obraz
© (fot. AKPA)

Ta reakcja jurorki ”Top model. Zostań modelką” wymusiła na zeszłorocznej laureatce dosadny kontratak:
- Niech Pani spuści z tonu, i pozwoli się finalistkom rozwijać w spokoju a nie na łamach mediów opowiadać o karierach międzynarodowych bo być może się okaże, że znowu będzie Pani się tłumaczyć złą selekcją. Na miano Top Modelki pracuje się latami - napisała na swoim profilu społecznościowym Papierska.

Dalszej wymiany zdań między paniami nie było. Na szczęście wszystkie strony tego sporu odpuściły w odpowiednim momencie, a widzowie mogli ocenić czy zeszłoroczna top modelka prezentuje się na wybiegu równie atrakcyjnie jak Olga Kaczyńska? Która z nich wyglądała lepiej?

Obraz
© (fot. AKPA)

Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!

Zobacz także:

[

Orgie w "Tańcu z gwiazdami"! ]( http://teleshow.pl/gid,13872521,img,13872604,kat,1024839,title,Orgie-w-Tancu-z-gwiazdami,galeria.html )
[

Janice Dickinson: Od seksbomby do karykatury kobiety! ]( http://teleshow.pl/gid,13859909,img,13859968,kat,1024839,title,Janice-Dickinson-Od-seksbomby-do-karykatury-kobiety,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także