Trwa ładowanie...
d2z735h

"Top Model": Kasia Szklarczyk i Patryk Grudowicz rozstali się

Kasia Szklarczyk i Patryk Grudowicz postanowili zakończyć swój związek. Choć jeszcze niedawno wydawali się najbardziej zakochaną parą, ich relacja dobiegła końca.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Top Model": Kasia Szklarczyk i Patryk Grudowicz rozstali się
"Top Model": Kasia Szklarczyk i Patryk Grudowicz rozstali się (AKPA)
d2z735h

Kasia Szklarczyk to zwyciężczyni ostatniej edycji "Top model". Od początku o dziewczynie było głośno - nie tylko ze względu na pierwsze sukcesy w branży, ale też przez życie prywatne. Gdy tylko w jej ręce trafiła wygrana z programu, pojawiły się plotki, że piękna modelka spotyka się ze zwycięzcą 6. edycji show - Patrykiem Grudowiczem.

Para długo nie komentowała tych doniesień. Dopiero w tegoroczne Walentynki wszystko stało się jasne. Zakochani opublikowali efekty romantycznej sesji zdjęciowej i potwierdzili krążące plotki. Od tamtej pory stali się nierozłączni. Wspólne wakacje, życie i praca.

ZOBACZ WIDEO: Rodzeństwo z "Top model": "W programie szukali celebrytów, a nie modeli"

Jak jednak donosi serwis jastrzabpost.pl, ten idylliczny obrazek to już przeszłość. Para postanowiła się rozstać. Powodem tej decyzji ma być ponoć brak czasu zakochanych.

d2z735h

- To było piękne zauroczenie, ale z czasem ich uczucie wygasało. Próbowali zawalczyć o swój związek, ale bezskutecznie. Ostatecznie postanowili się rozstać. Pozostają w dobrej, koleżeńskiej relacji - zdradził informator serwisu jastrzabpost.pl. Żałujecie, że to już koniec?

d2z735h

Podziel się opinią

Share

d2z735h

d2z735h