Publicystyka"Top Model": Kaczyńska idzie w zaparte! Wciąż nie przyznaje się, że już wcześniej była modelką!

"Top Model": Kaczyńska idzie w zaparte! Wciąż nie przyznaje się, że już wcześniej była modelką!

"Top Model": Kaczyńska idzie w zaparte! Wciąż nie przyznaje się, że już wcześniej była modelką!
Źródło zdjęć: © AKPA

14.12.2011 10:04, aktual.: 25.11.2013 13:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Choć media nie przestają wytykać zwyciężczyni 2. edycji "Top Model", że przed udziałem w programie zawodowo zajmowała się modelingiem, Olga Kaczyńska konsekwentnie milczy na ten temat. W programie "Dzień dobry TVN", dziewczyna w zdumiewającym stylu wymijająco opowiadała na pytania dotyczące początków kariery.

Olga Kaczyńska wraz z rodzicami gościła w porannym programie "Dzień dobry TVN", w którym po raz kolejny musiała zmierzyć się z pytaniami dotyczącymi przeszłości. Na pytanie prowadzącej, dlaczego nie wybrała tradycyjnej ścieżki kariery jaką jest rejestracja w agencji modelek a udział w programie, Kaczyńska sprytnie zignorowała pytanie i nie skorzystała z okazji by wyjaśnić swoją przeszłość, o której tak intensywnie rozpisuje się kolorowa prasa:
- Tak. Ja też lubię, jak w moim życiu bardzo wiele się dzieje, o tym też często wspominałam w programie, że najgorsze to by było dla mnie, gdyby nic się nie działo, byłaby nuda. I stwierdziłam, dlaczego nie, nie mam nic do stracenia w programie, a może się dużo fajnych rzeczy wydarzyć przez ten okres, także zdecydowałam, że to dobry pomysł - odpowiedziała modelka.

Ten sprawny unik to przykład strategii Kaczyńskiej, która nie komentuje zamieszania jakie wybuchło po jej zwycięstwie i ujawnieniu 3 letniego związku z modelingiem. Jak okazało się zaraz po zwycięskim dla Olgi finale, dziewczyna startując w programie nie była amatorką. Od 16 roku życia była modelką kilku branżowych agencji i miała za sobą liczne pokazy. Dziewczyna nigdy na ten temat nie wspomniała, a medialnych doniesień na ten temat w dalszym ciągu nie komentuje.

Obraz
© (fot. AKPA)
Obraz
© (fot. TVN)

Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!

Zobacz także:

[

Orgie w "Tańcu z gwiazdami"! ]( http://teleshow.pl/gid,13872521,img,13872604,kat,1024839,title,Orgie-w-Tancu-z-gwiazdami,galeria.html )
[

Janice Dickinson: Od seksbomby do karykatury kobiety! ]( http://teleshow.pl/gid,13859909,img,13859968,kat,1024839,title,Janice-Dickinson-Od-seksbomby-do-karykatury-kobiety,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także