Trwa ładowanie...

"Top Model": Kaczyńska dementuje - Nie byłam profesjonalną modelką!

"Top Model": Kaczyńska dementuje - Nie byłam profesjonalną modelką!Źródło: AKPA
d1vg8zo

Zwyciężczyni drugiej edycji programu ”Top model” - Olga Kaczyńska w końcu odniosła się do medialnych oskarżeń na temat wcześniejszych doświadczeń z modelingiem, które zataiła przed programem. Jak zdradziła w wywiadzie, nie była profesjonalną modelką, a jej kontakt z branżą był dorywczy.

W krótkim wywiadzie jakiego Olga udzieliła po pokazie Dawida Wolińskiego jednemu z portali, zdecydowanie odparła zarzuty o to, że przed programem była już profesjonalną modelką. Twierdzi, że nigdy nie miała umowy z żadną agencją modelek, a modelingiem zajmowała się dorywczo, bo do czasu matury szkoła była dla niej najważniejsza. Ostatnie kontakty z branżą mody Kaczyńska miała dwa lata temu i jak dodaje:
- Nie mam nic do ukrycia, mogę przedstawić dokumenty, jeśli komuś to jest potrzebne. Zresztą już poszły do TVN - wyznała w internetowym wywiadzie.

Najcięższy z zarzutów, czyli współpracę ze słynną agencją D'Vision modelka komentuje tak:
- Nie byłam nigdy w D'vision. To była taka historia, że poszłam do agencji pokazać się, zresztą tak jak kilka innych dziewczyn z trzynastki. Oni mnie na chwilę wrzucili na stronę, nie było absolutnie żadnej umowy, żadnych zleceń nie miałam przez D'vision załatwionych. Chwilkę byłam na stronie, ktoś to wyłapał na jakimś blogu o modzie i stąd ta cała afera wybuchnęła - wyjaśnia laureatka programu ”Top model”.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!

Teleshow.pl na Facebooku

d1vg8zo

[

Orgie w "Tańcu z gwiazdami"! ]( http://teleshow.pl/gid,13872521,img,13872604,kat,1024839,title,Orgie-w-Tancu-z-gwiazdami,galeria.html )
[

Janice Dickinson: Od seksbomby do karykatury kobiety! ]( http://teleshow.pl/gid,13859909,img,13859968,kat,1024839,title,Janice-Dickinson-Od-seksbomby-do-karykatury-kobiety,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d1vg8zo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1vg8zo