Trwa ładowanie...

"Top model": Jolanta Kwaśniewska fanką Joanny Krupy?

"Top model": Jolanta Kwaśniewska fanką Joanny Krupy?Źródło: AKPA
d4kj5kr
d4kj5kr

Krąg przyjaciół *Joanny Krupy i zarazem przeciwników naturalnych futer powiększa się! Ostatnio dołączyła do niego Jolanta Kwaśniewska, która poparła inicjatywę modelki i przyznała jej rację odnośnie "krwawej mody". Ciekawe, co na to Anna Mucha i Anja Rubik? Z byłą prezydentową raczej nie wypada się kłócić...*

Modelka odwiedziła fundację prowadzoną przez Jolantę Kwaśniewską. Panie rozmawiały o planowanych akcjach charytatywnych, które w dużej mierze będą dotyczyć losu zwierząt. Podobno planują także wspólną inicjatywę, ale jeszcze nie zdradziły jej szczegółów.

- Noszenie futer to obciach. Nie noszę futer, jest to źle postrzegane. Futra drogie i tanie są robione ze zwierząt hodowanych specjalnie i zabijanych dla mody - mówiła była prezydentowa do dziennikarzy.

d4kj5kr

Teraz czekamy na wypowiedzi fanek naturalnych futer! Czy Mucha i Rubik odważą się zabrać głos w dyskusji? Szczerze wątpimy!

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!

Teleshow.pl na Facebooku

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d4kj5kr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4kj5kr