Trwa ładowanie...

"Top Model": Joanna Krupa walczy o dobre imię. Zażądała 5 mln dolarów odszkodowania od seksklubu

Gwiazda TVN-u nadal walczy z klubem dla swingersów w Miami. Polka zażądała 5 mln dolarów odszkodowania. Joanna Krupa zabrania też mówienia o swoim życiu erotycznym z Romainem Zago podczas procesu.

"Top Model": Joanna Krupa walczy o dobre imię. Zażądała 5 mln dolarów odszkodowania od seksklubuŹródło: Instagram.com
d2j8vc1
d2j8vc1

Jak informuje portal Radaronline.com, Joanna Krupa złożyła w sądzie pismo, w którym domaga się, aby sędzia zakazał stronom procesu, w tym klubowi Velvet, wspominania w sposób pośredni czy bezpośredni o jej życiu erotycznym oraz osobistym. Zastrzeżenie dotyczy jej stanu cywilnego, związków seksualnych oraz uczuciowych z przeszłości i teraźniejszości. Telewizyjna gwiazda wyjaśniła, że sprawa nie dotyczy jej życia prywatnego, dlatego też nie ma powodu, by wywlekać ją na światło dzienne.

W 2015 roku Joanna Krupa wraz z 31 innymi modelkami, pozwała klub Velvet w Miami o kradzież i bezprawne wykorzystanie ich zdjęć do promocji lokalu. Gwiazda TVN-u domaga się 5 milionów dolarów odszkodowania. Polska modelka nazwała praktyki stosowane w klubie (m.in. seks grupowy i zamiana partnerów seksualnych) "niezdrowymi i niehigienicznymi".

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Joanna Krupa Instagram.com
Joanna Krupa Źródło: Instagram.com
Instagram.com
Źródło: Instagram.com

ZOBACZ TAKŻE: Joanna Krupa o ostatniej głośnej sprawie sądowej o ziesławienie

d2j8vc1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2j8vc1