Trwa ładowanie...

"Top Model". Joanna Krupa poprowadzi finał programu. Na plan zabierze noworodka

Joanna Krupa, prowadząca "Top Model" jest już na finiszu swojej medialnej ciąży. Bobas przyjdzie na świat w październiku. Zaledwie miesiąc później Joanna będzie musiała poprowadzić na żywo finał "Top Model". Czy zabierze ze sobą maleństwo?
Share
"Top Model". Joanna Krupa zabierze noworodka na plan ostatniego odcinka programu.
"Top Model". Joanna Krupa zabierze noworodka na plan ostatniego odcinka programu.Źródło: ONS.pl, Fot: Paweł Kibitlewski
d1gd9yd

Top Model – ciąża Joanny Krupy

Prowadząca programu "Top Model", Joanna Krupa od początku skrzętnie relacjonuje przebieg swojej ciąży w mediach społecznościowych. Gwieździe błogosławiony stan nie przeszkadza w pracy. Jej ciąża zbiegła się z nagrywaniem najnowszego sezonu "Top Model". Krupa przyznaje, że początki były trudne, a długie godziny na planach zdjęciowych tylko pogłębiały zmęczenie.

ZOBACZ TEŻ: Ciąża Joanny Krupy uratuje jej karierę? "Przestała interesować ludzi"

Teraz Joanna wróciła do Los Angeles, bo właśnie tam zdecydowała się urodzić swoje pierwsze dziecko. W jednym z wywiadów przyznała, że urodzi naturalnie w towarzystwie męża oraz rodziny.

d1gd9yd

Planowana data porodu Krupy to październik. Fani od dawna zastanawiają się, co stanie się z planowanym na listopad finałem "Top Model". Nie musimy się jednak obawiać, osoba z otoczenia modelki zdradziła "Fleshowi", że:

– Joasia długo się zastanawiała, czy zabierać noworodka w podróż. Ostatecznie przyleci do Polski z dzieckiem i weźmie je na plan.

Top Model – zmiany w programie

To już 8. edycja "Top Model" i twórcy programu zdecydowali się na lekkie odświeżenie formatu. Na widzów czekają dwie nowości. Pierwszą z nich jest tzw. złoty bilet, który umożliwi uczestnikowi automatyczne wejście z castingu do domu Top Model.

d1gd9yd

Fanów z pewnością ucieszy informacja, że program "Top Model" będzie tym razem dłuższy o pół godziny.

Top Model – godziny emisji

W 8. edycji ponownie zobaczymy Joannę Krupę, Kasię Sokołowską, Marcina Tyszkę i Dawida Wolińskiego w roli jury. Opiekunem i mentorem uczestników "Top Model" pozostanie Michał Piróg.

Modelki i modele jak zawsze zmierzą się z zadaniami i sesjami, które bez wątpienia nadszarpną ich nerwy. Będzie warto, gdyż jedną z nagród jest udział w europejskiej premierze filmu z Angeliną Jolie.

Premiera nowej edycji "Top Model" odbędzie się 2 września o godz. 21:30 na antenie TVN. Program będzie można oglądać co poniedziałek. Odcinki "Top Model" będą również dostępne w internecie na player.pl.

d1gd9yd

Podziel się opinią

Share
d1gd9yd
d1gd9yd