Trwa ładowanie...
ycipk-4jhsuu

"Top Model". Joanna Krupa poprowadzi finał programu. Na plan zabierze noworodka

Joanna Krupa, prowadząca "Top Model" jest już na finiszu swojej medialnej ciąży. Bobas przyjdzie na świat w październiku. Zaledwie miesiąc później Joanna będzie musiała poprowadzić na żywo finał "Top Model". Czy zabierze ze sobą maleństwo?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Top Model". Joanna Krupa zabierze noworodka na plan ostatniego odcinka programu.
"Top Model". Joanna Krupa zabierze noworodka na plan ostatniego odcinka programu. (ONS.pl, Fot: Paweł Kibitlewski)
ycipk-4jhsuu

Top Model – ciąża Joanny Krupy

Prowadząca programu "Top Model", Joanna Krupa od początku skrzętnie relacjonuje przebieg swojej ciąży w mediach społecznościowych. Gwieździe błogosławiony stan nie przeszkadza w pracy. Jej ciąża zbiegła się z nagrywaniem najnowszego sezonu "Top Model". Krupa przyznaje, że początki były trudne, a długie godziny na planach zdjęciowych tylko pogłębiały zmęczenie.

ZOBACZ TEŻ: Ciąża Joanny Krupy uratuje jej karierę? "Przestała interesować ludzi"

ycipk-4jhsuu

Teraz Joanna wróciła do Los Angeles, bo właśnie tam zdecydowała się urodzić swoje pierwsze dziecko. W jednym z wywiadów przyznała, że urodzi naturalnie w towarzystwie męża oraz rodziny.

Planowana data porodu Krupy to październik. Fani od dawna zastanawiają się, co stanie się z planowanym na listopad finałem "Top Model". Nie musimy się jednak obawiać, osoba z otoczenia modelki zdradziła "Fleshowi", że:

– Joasia długo się zastanawiała, czy zabierać noworodka w podróż. Ostatecznie przyleci do Polski z dzieckiem i weźmie je na plan.

ycipk-4jhsuu

Top Model – zmiany w programie

To już 8. edycja "Top Model" i twórcy programu zdecydowali się na lekkie odświeżenie formatu. Na widzów czekają dwie nowości. Pierwszą z nich jest tzw. złoty bilet, który umożliwi uczestnikowi automatyczne wejście z castingu do domu Top Model.

Fanów z pewnością ucieszy informacja, że program "Top Model" będzie tym razem dłuższy o pół godziny.

Top Model – godziny emisji

ycipk-4jhsuu

W 8. edycji ponownie zobaczymy Joannę Krupę, Kasię Sokołowską, Marcina Tyszkę i Dawida Wolińskiego w roli jury. Opiekunem i mentorem uczestników "Top Model" pozostanie Michał Piróg.

Modelki i modele jak zawsze zmierzą się z zadaniami i sesjami, które bez wątpienia nadszarpną ich nerwy. Będzie warto, gdyż jedną z nagród jest udział w europejskiej premierze filmu z Angeliną Jolie.

Premiera nowej edycji "Top Model" odbędzie się 2 września o godz. 21:30 na antenie TVN. Program będzie można oglądać co poniedziałek. Odcinki "Top Model" będą również dostępne w internecie na player.pl.

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4jhsuu

ycipk-4jhsuu
ycipk-4jhsuu