Trwa ładowanie...

"Top Model": jesienią powróci 6 edycja show. TVN szykuje też inne niespodzianki

Share
"Top Model": jesienią powróci 6 edycja show. TVN szykuje też inne niespodzianki
Źródło: ONS.pl
dyg5x6z

Telewizja TVN znów będzie poszukiwać najlepszych modeli i modelek w Polsce. Zwycięzca zdobędzie nagrodę pieniężną i kontrakt z agencją modelingową. Bardziej wyróżniający się uczestnicy również mają szansę na karierę. Jak pokazuje historia programu, nie tylko laureaci odnoszą sukces na wybiegach.

Kandydatów i kandydatki do miana najlepszego polskiego modela i modelki producenci show wyłonią podczas castingów, które zostaną zorganizowane w kilku miastach Polski późną wiosną lub na początku lata.

Na razie nie wiadomo, jak będzie wyglądała obsada szóstego sezonu "Top Model". Ostatnie trzy edycje prowadzili Joanna Krupa i Michał Piróg, a w jury zasiadali Dawid Woliński, Marcin Tyszka i Katarzyna Sokołowska. TVN jest od czwartej serii samodzielnym producentem show (wcześniej produkował go Rochstar).

(fot. ONS.pl)
Źródło: (fot. ONS.pl)

Jesienią ubiegłego roku, piąty sezon "Top Model", ku zaskoczeniu wielu widzów, wygrał Radek Pestka. Z danych Nielsen Audience Measurement wynika, że program oglądało średnio 1,71 mln widzów.

dyg5x6z

Co więcej, stacja zapowiedziała już, że jesienią br. na antenie pojawią się: dziewiąta edycja "Mam talent!" oraz piąta odsłona "MasterChefa”. W tym miesiącu ruszą poszukiwania uczestników do obu programów. Telewizja TVN po wakacjach pokaże również drugi sezon serialu "Druga szansa" z Małgorzatą Kożuchowską, który okazał się hitem wiosennej ramówki.

Na powrót którego show czekacie?

Zobacz także: Kulisy programu "Top Model"

dyg5x6z

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dyg5x6z
dyg5x6z