Trwa ładowanie...

"Top Model": Jacyków krytykuje wybór widzów! Kaczyńska za gruba na modelkę?

"Top Model": Jacyków krytykuje wybór widzów! Kaczyńska za gruba na modelkę?Źródło: TVN
d238can
d238can

Kontrowersyjny stylista - Tomasz Jacyków - krytycznie skomentował wygraną Olgi Kaczyńskiej w 2. edycji programu ”Top model. Zostań modelką”. Wybór widzów podsumował krótko i dosadnie: "Wybrali najpotężniejszą". Czy tak ostra opinia Jacykowa jest zasadna? A może stylista jest do Olgi uprzedzony? Ich spotkanie na planie programu nie należało do najprzyjemniejszych.

Tomasz Jacyków odniósł się do wyników finału 2. edycji programu na łamach tygodnika "Party". Według jego opinii, widzowie wybrali "najpotężniejszą" z finalistek i nie ukrywał, że nie jest z tego powodu zadowolony. Stylista nie jest zwolennikiem klasycznej urody Kaczyńskiej i jej kobiecych kształtów. Jak dodał:
- Wybrali najpotężniejszą, bo łatwiej jest wmówić, że nadwaga jest sexy, niż schudnąć.

Czy opinia Jacykowa jest trafna? Jak wiadomo, Olga od początku udziału w programie intensywnie pracowała nad swoją figurą i w rezultacie schudła 10 kg!

d238can

Być może te gorzkie słowa krytyki Jacykowa pod adresem modelki są wynikiem ich sprzeczki, do której doszło w jednym z odcinków programu. Zadaniem dziewczyn było przeprowadzenia krótkiego wywiadu z celebrytami. Kaczyńska, która chciała zaimponować styliście swoją otwartością została odebrana bardzo negatywnie. Jacyków był oburzony bezpardonowym zachowaniem dziewczyny i podsumował ją tak:
- Dziecko, jesteś bardzo źle wychowaną dziewczynką! - i przerwał rozmowę.

Czy zgadzacie się z opinią stylisty? Czy może tym razem przesadza?

(fot. tvn)
Źródło: (fot. tvn)
(fot. TVN)
Źródło: (fot. TVN)

Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!

Teleshow.pl na Facebooku

[

Orgie w "Tańcu z gwiazdami"! ]( http://teleshow.pl/gid,13872521,img,13872604,kat,1024839,title,Orgie-w-Tancu-z-gwiazdami,galeria.html )
[

Janice Dickinson: Od seksbomby do karykatury kobiety! ]( http://teleshow.pl/gid,13859909,img,13859968,kat,1024839,title,Janice-Dickinson-Od-seksbomby-do-karykatury-kobiety,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d238can
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d238can