Trwa ładowanie...
d320r5a
d320r5a

Ania Bałon przegrała wczoraj finał 2. edycji programu"Top model. Zostań modelką". Cudowna przemiana z infantylnej dziewczynki w dojrzałą i odważną modelkę, która dokonała się w trakcie programu, nie wystarczyła by pokonać Olgę Kaczyńską. Mimo iż Ania momentami wierzyła w swoją wygraną, rzeczywistość okazała się inna. Czy wielka przegrana w finale oznacza koniec marzeń o karierze?

Zaraz po zakończeniu finału, Ania zdradziła dziennikarzom, jak czuje się po przegranej:
- Były takie momenty, że wierzyłam, że da się to wygrać. [...] Były różne momenty. Myślałam, że odpadnę, przez chwile byłam nawet blisko. Załamywałam się... Później wszystko zaczęło się układać – wyznała finalistka.

W to, że dziewczynie uda się wygrać, pod koniec programu zaczynali nawet wierzyć jurorzy. Jej diametralna zmiana w zachowaniu i podejściu do zadań imponowała wszystkim. Z niepozornej, dziecinnej uczestniczki wyłoniła się zacięta, pewna siebie modelka, która nieoczekiwanie podbiła paryskie wybiegi.

Jednak mimo porażki, nie sprawiała wczoraj wrażenia niezadowolonej. Jak przyznała jeszcze przed ogłoszeniem wyników, będzie się cieszyć bez względu na werdykt, bo to co osiągnęła to i tak bardzo dużo. Rzeczywiście, dzięki udziałowi w programie Bałon osiągnęła, to co w tym biznesie jest najważniejsze: rozgłos. Jak udowodniła w "Top model", potrafi do końca wyczerpać wszelkie dostępne możliwości na drodze do sukcesu. Poza tym, Ania wzbudza ogromne kontrowersje, co w show-biznesie jest wielką zaletą. Jak trafnie - choć zupełnie nieporadnie - podsumowała Joanna Krupa: [...] pół widzowów Cię kocha,a pół nienawidzi."

d320r5a

Ania Bałon to wbrew pozorom dziewczyna z charakterem. Na pewno nie zaprzepaści tak ogromnej szansy na karierę, jaką dał jej udział w "Top model".

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!

Teleshow.pl na Facebooku

[

Orgie w "Tańcu z gwiazdami"! ]( http://teleshow.pl/gid,13872521,img,13872604,kat,1024839,title,Orgie-w-Tancu-z-gwiazdami,galeria.html )
[

Janice Dickinson: Od seksbomby do karykatury kobiety! ]( http://teleshow.pl/gid,13859909,img,13859968,kat,1024839,title,Janice-Dickinson-Od-seksbomby-do-karykatury-kobiety,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d320r5a
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d320r5a