Trwa ładowanie...

"Top model": Ania Bałon jak "Gringo wśród dzikich plemion"?!

"Top model": Ania Bałon jak "Gringo wśród dzikich plemion"?!Źródło: AKPA
d1vvf2m
d1vvf2m

Ania Bałon, jedna z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek drugiej edycji programu ”Top model”, udzieliła niedawno wywiadu, w którym wspomina m.in. finałową sesję w Kenii. Bałon opisując uczucia towarzyszące temu doświadczeniu, użyła odważnego porównania, które zapewne do głębi poruszy Wojciecha Cejrowskiego.

Ania Bałon, autorka licznych interesujących wypowiedzi, którymi raczyła widzów w trakcie programu o modelkach, prawdopodobnie znowu rozśmieszy wielu Polaków. Z pewnością ubawi się Wojciech Cejrowski, do którego książki dość nieudolnie odwołała się Bałon w swoim ostatnim wywiadzie.

Ania zapytana m.in. o ostatnią sesję zdjęciową w programie, która odbyła się w Kenii zabłysnęła ciekawym porównaniem:
- Kenia to niesamowite miejsce. Egzotyczne rośliny, dzikie zwierzęta oraz ludzie na co dzień obcujący z naturą. Zupełnie inna rzeczywistość. Miałam sesję z plemieniem Masajów, czułam się tam jak "Gringo wśród dzikich plemion" - oświadczyła modelka.

Powyższe stwierdzenie nawiązuje do tytułu bestselerowej książki Wojciecha Cejrowskiego, w której spisał swoje doświadczenia z wypraw do Ameryki Południowej.

d1vvf2m

Zapewne miało wyjść mądrze, a wyszło jak zwykle. Choć domyślamy się, o co chodziło dziewczynie, i co chciała tym porównaniem wyrazić, nie można nie zauważyć, że Bałon przyszło do głowy nie do końca trafne wyrażenie.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

Gringo to określenie białego człowieka, którym posługują się mieszkańcy Ameryki Łacińskiej. Fakt, że Cejrowski czuł się podczas swoich dalekich podróżny jak Gringo nie ulega wątpliwości, ale czy Ania Bałon mogła się tak poczuć na zupełnie innym kontynencie? To już kwestia sporna.

Jednak nie tylko afrykańska sesja była tematem rozmowy z Anią Bałon. Modelka zdradziła w wywiadzie, jakie są jej dalsze plany na przyszłość.

d1vvf2m

Jak się okazuje, uczestniczka ”Top model” dołączy do grona celebrytów, którzy mają w swoim dorobku książkę:
- Pasjonuje mnie zdrowy styl życia i jestem w trakcie pisania książki o tej tematyce. Codziennie dostaję pytania dotyczące mojej diety i tego jak schudłam 24 kilo. Postanowiłam, że na wszystkie odpowiem w książce. Jakie dokładnie składniki stosowałam, co łączyłam z czym... Ludzie często nie zdają sobie sprawy z tego jak łatwo i zdrowo można schudnąć - wyjawia Ania.

Modelka wyznała też, że obecnie zamierza skupić się na zawodowej karierze, dlatego studia odkłada na później, lecz nie zamierza z nich rezygnować:
- Po maturze planuję wyjechać na kontrakt za granicę, więc nie do końca mogę określić moje plany odnośnie studiów. Na pewno chcę skończyć studia, bo uważam, że w obecnych czasach modelki powinny nie tylko inwestować w wygląd, ale również w edukację. Myślę o dietetyce lub aktorstwie - zdradziła Bałon.

(fot. TVN)
Źródło: (fot. TVN)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

d1vvf2m

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d1vvf2m
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1vvf2m