Trwa ładowanie...

"Top Model": Ambitna Olga nie wybaczy sobie porażki?

"Top Model": Ambitna Olga nie wybaczy sobie porażki?Źródło: TVN
d4ia93y
d4ia93y

Olga Kaczyńska jest jedną z trzech finalistek 2.edycji *"Top model. Zostań modelką". W oczach innych, uchodzi za osobę bardzo pewną siebie i zarozumiałą, która z determinacją dochodzi do wyznaczonych celów. Choć dobrnęła do finału, przyznaje, że nie nic nie przychodzi jej łatwo, a jeśli popełni błąd, to nie wybaczy sobie tego do końca życia!*

Dziewczyna od początku udziału w programie, wytrwale dążyła do celu i pokonywała kolejne przeszkody na drodze do wielkiej kariery modelki. A było ich niemało.

Choć Olga Kaczyńska bez wątpienia jest piękną dziewczyną, jej klasyczny typ urody często bywał przeszkodą. Jurorzy często zwracali uwagę na jej dziewczęcy wygląd, który jednoznacznie szufladkuje ją tylko w określonych typach sesji.

d4ia93y

Kolejnym problemem jest jej pucułowata twarz, która wymaga ogromnej uwagi i dodatkowych starań dziewczyny w czasie zdjęć, żeby zniwelować tzw. efekt księżyca w pełni, jak określał to Marcin Tyszka.

Jednak największym problemem Olgi jest jej waga, która przekreśliła jej udział w jednym z paryskich pokazów mody. Choć w domu modelek Olga Kaczyńska schudła 5 kilo, wciąż nie zawsze mieści się w standardowy rozmiar modelek.

Wykluczenie Olgi z ostatniego pokazu mody w Paryżu i nieudana sesja, mocno zaniepokoiły dziewczynę, która obawiała się o swój udział w finale. Przyznała w programie, że jeśli popełni jakiś błąd, to nie wybaczy sobie tego do końca życia!

Wygląda na to, że Olga Kaczyńska to prawdziwa perfekcjonistka, która trudno znosi porażki. Jak się zachowa jeśli tytuł top modelki przypadnie komuś innemu? Czy będzie umiała pogodzić się z ewentualną porażką i wybaczyć sobie samej?

(fot. TVN)
Źródło: (fot. TVN)
(fot. TVN)
Źródło: (fot. TVN)

Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!

Teleshow.pl na Facebooku

[

Orgie w "Tańcu z gwiazdami"! ]( http://teleshow.pl/gid,13872521,img,13872604,kat,1024839,title,Orgie-w-Tancu-z-gwiazdami,galeria.html )
[

Janice Dickinson: Od seksbomby do karykatury kobiety! ]( http://teleshow.pl/gid,13859909,img,13859968,kat,1024839,title,Janice-Dickinson-Od-seksbomby-do-karykatury-kobiety,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d4ia93y
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4ia93y