ycipk-2qtv5e

Top model 7 – metamorfozy uczestników. Modelki chętnie krytykował Biedroń, a Małgorzacie Rozenek-Majdan wpadł w oko jeden z uczestników

Top model 7 – uczestnicy przeszli już metamorfozy. Robert Biedroń krytykował modelki, a Małgorzata Rozenek-Majdan zauroczyła się w niebieskowłosym Szymonie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Top model 7 – metamorfozy uczestników.
Top model 7 – metamorfozy uczestników. (Instagram.com)
ycipk-2qtv5e

Top model - nowi uczestnicy

Wiadomo, że jury w składzie Joanny Krupy, Kasi Sokołowskiej, Marcina Tyszki i Dawida Wolińskiego wytypowało już czternastu uczestników. Lokatorzy domu modelek przeszli już słynne metamorfozy. Wraz z obciętymi włosami tradycyjnie polały się łzy, jednak nie to budziło największe kontrowersje.

Metamorfozy - histeria Darii

ycipk-2qtv5e

Kandydaci na modelów i modelki zostali poddani metamorfozom u boku eksperta - Łukasza Urbańskiego. Wiadomo, iż jedną z największych zmian przeszła Daria. Moment, w którym dowiedziała się, że dopasowano dla niej rudy odcień farby doprowadził dziewczynę do furii.

_"Wyglądam jak ciasto marchewkowe" _– lamentowała obserwując proces nakładania farby.

Zrozpaczoną dziewczynę próbował uspokoić Marcin Tyszka, choć szło mu to z mizernym skutkiem. Daria nie szczędziła wulgarnych uwag.

Jestem wkur*ona, a nie zła!” – skomentowała, gdy próbował ją zagadywać.

ycipk-2qtv5e

Sytuacja diametralnie zmieniła się, gdy zobaczyła swoje odbicie w lustrze. Początkująca modelka ostatecznie przyznała, że kierowały nią nerwy i finalnie efekt pracy stylistów przypadł jej do gustu.

„Mega mi się podobało i jest mi mega głupio, że zrobiłam takie akcje. Postaram się odbudować swój wizerunek, żeby nie wyszło, że jestem niewychowaną dziewczyną z podkarpacia” – przyznała skruszona.

Top Model – Małgorzata Rozenek-Majdan

ycipk-2qtv5e

Do programu zaproszono Małogrzatę Rozenek-Majdan. Przedstawiono ja jako niepodważalną ikonę stylu, która miała pomóc uczestnikom pokazać swoje mocne strony i nauczyć sztuki autoprezentacji. Na tym etapie początkujący modele i modelki rywalizowali w parach. Mieli trzy minuty na dobór stylizacji, którą następnie zaprezentowali na wybiegu. Wszystko odbywało się pod czujnym okiem Małgosi, która udzielała porad niczym trener.

Kim Ty jesteś!?” – motywowała Annę Markowską.

„Fighterką!”

I będziesz chciała to pokazać!?

ycipk-2qtv5e

Największą uwagę Małgorzaty Rozenek-Majdan przykuł jednak niebieskowłosy Szymon Reich. Celebrytka nie szczędziła sobie odważnych słów.

Ja bym chciała, żeby on był moim chłopakiem, jak już się rozwiodę z moim trzecim mężem

Ostatecznie tę sesję wygrała jednak Anna „fighterka” Markowska.

ycipk-2qtv5e

Biedroń jurorem

W tym odcinku obejrzeliśmy jeden pokaz mody i aż dwie sesje zdjęciowe. Ostatnią wykonał Jacek Kołodziejski przed którego obiektywem uczestnicy prezentowali się w klimatach współczesnych grzechów jak hejt, konsumpcjonizm i chorobliwa pogoń za pięknem. Gościem specjalnym tego odcinka był również… Robert Biedroń, który ochoczo oceniał kandydatów na Top Model. Ostatecznie ich decyzją odpadła Julia, która jest pierwszą osobą opuszczającą program Top Model 7.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2qtv5e

ycipk-2qtv5e
ycipk-2qtv5e