"Top Model" 6 odcinek 7 - namiętny pocałunek, casting i morderczy trening.

"Top Model" 6 odcinek 7 - namiętny pocałunek, casting i morderczy trening.
Źródło zdjęć: © AKPA | Piętka Mieszko

18.10.2016 11:39, aktual.: 19.10.2016 14:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Siódmy odcinek tegorocznej edycji "Top Model" przed nami! Uczestnicy będą mieli tym razem za zadanie przygotowanie kampanii społecznych na różne aktualne tematy. Oprócz tego modele i modelki wezmą udział w specjalnym castingu. Ich umiejętności i predyspozycje oceni Anna Jagodzińska. Tradycyjnie zorganizowana zostanie sesja zdjęciowa. W trakcie jej trwania dojdzie do namiętnego pocałunku. Czy okaże się on początkiem miłosnej historii w „Top Model”?

Przypomnijmy, że w poprzednim odcinku „Top Model” z programem pożegnał się Mariusz Tomczak. Przed tygodniem kandydaci do zwycięstwa wzięli udział w niebezpiecznym pokazie mody na wysokości. Oprócz tego modele i modelki pozowali podczas specjalnej sesji w kanałach. Co tym razem przygotowano dla uczestników show?

"Top Model" 6 odcinek 7 - co wydarzy się w programie?

W siódmym odcinku „Top Model” ponownie nie zabraknie emocji. Wśród zadań przygotowanych dla śmiałków znajdzie się samodzielna organizacja kampanii społecznych. Modele i modelki w kilku grupach opracują spoty, w których poruszane będą takie tematy jak prawa kobiet, uchodźcy oraz związki homoseksualne. Uczestnicy samodzielnie zadecydują o tym, czy ich kampania będzie popierać lub sprzeciwiać się konkretnym postawom.

Do domu modelek i modeli wkroczą zamaskowani żołnierze! Ci przygotowali dla uczestników morderczy trening, który ma przygotować ich do kolejnych konkurencji. Ćwiczenia przeprowadzane przez wojskowych okażą się za ciężkie dla Patryka. Chłopak nie wytrzyma reżimu narzuconego przez trenerów. W pewnym momencie 19-latkowi zrobi się słabo. Niewykonanie ćwiczeń przez Patryka sprawi, że cała grupa będzie musiała dłużej ćwiczyć. To oczywiście nie spodoba się konkurentom nieśmiałego ulubieńca Joanny Krupy.

Dużym wydarzeniem w nadchodzącym odcinku będzie udział uczestników na specjalnym castingu w agencji Anny Jagodzińskiej. Modelka dokładnie oceni predyspozycje kandydatów i nie omieszka szczędzić im słów krytyki. Spore wyzwanie czeka Adama Niedźwiedzia, który dostanie zadanie uwiedzenia pięknej jurorki.

Jak w każdym odcinku uczestnicy wezmą udział w sesji zdjęciowej. Tym razem będzie miała ona charakter antywojenny. Kandydaci do miana Top Modela i Top Modelki zaprezentują się przed obiektywem aparatu w parach. Podczas robienia zdjęć w namiętnym pocałunku utoną Mateusz Mil oraz Ewa Niespodziana. Czy to oznacza, że w programie narodzi się gorący romans?

„Top Model” 6 odcinek 7 – gdzie oglądać? Kiedy emisja?

Najnowszy odcinek „Top Model” zostanie wyemitowany we wtorek 18 października o godzinie 21:30 na antenie telewizji TVN. Wszystkie odsłony show można śledzić online za pomocą platformy player.pl.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także