Trwa ładowanie...
Wojciech Chentkiewicz
04-10-2016 09:06

"Top Model" 6 odcinek 5 – sesja nago i wizyta na planie serialu. Zobacz zapowiedź!

Przed nami kolejny odcinek szóstej edycji programu „Top Model”. Ty razem uczestnicy show pokażą się jurorom w całej swej okazałości. W piątej odsłonie trwającej serii młodzi adepci sztuki modelingu wezmą udział w rozbieranej sesji zdjęciowej. Pozowanie nago nie dla każdego okaże się zadaniem łatwym. Oprócz tego kandydaci do miana Top Modela lub Top Modelki odwiedzą plan zdjęciowy serialu „Druga szansa”. Co jeszcze ciekawego wydarzy się w programie? Oto krótka zapowiedź piątego odcinka.

Share
"Top Model" 6 odcinek 5 – sesja nago i wizyta na planie serialu. Zobacz zapowiedź!Źródło: AKPA, fot: Piętka Mieszko
d4jjuh8

Walka w szóstej edycji „Top Model” rozpoczęła się na dobre. Przypomnijmy, że przed tygodniem jurorzy oddelegowali do domu pierwszego uczestnika. Wybór padł na Kamila Popławskiego, który całkowicie nie poradził sobie podczas sesji zdjęciowej zorganizowanej w cyrkowej scenerii. O swój dalszy pobyt w programie od ostatnich chwil musieli drżeć również Mateusz Mil oraz Mariusz Tomczak. Przed tygodniem uczestnicy „Top Model” wzięli również udział w specjalnym pokazie kolekcji ubrań Łukasza Jemioła. Wszyscy zaprezentowali się na trudnym piaszczystym wybiegu usianym różnymi przeszkodami w towarzystwie koni. Jakie tym razem zadania przygotowali dla modeli i modelek producenci programu? Z całą pewnością ponownie nie zabraknie emocji i zawziętej rywalizacji!

"Top Model" 6 odcinek 5 – wizyta na planie serialu "Druga szansa"

W piątym odcinku show uczestnicy pojawią się na planie zdjęciowym serialu „Druga szansa”. Modele i modelki będą pod okiem Małgorzaty Kożuchowskiej ćwiczyć swój warsztat aktorski. Dla większości osób spotkanie z gwiazdą polskiego filmu okaże się ogromnym przeżyciem. Oczywiście uczestnicy zaprezentują się także przed kamerą. Twórcy serialu dadzą wykazać się każdemu w krótkich scenkach miłosnych. Niektórzy bardzo mocno wczują się w swoje role. Sasza wcieli się w postać lekarza, który będzie próbował uwieść pielęgniarkę Adę. Ich wspólny występ zakończy się namiętnym pocałunkiem! Spore wyzwanie aktorskie czekać będzie także na Adama i Kamilę.

"Top Model" 6 odcinek 5 – sesja nago

Wizyta na planie serialu to niejedyna atrakcja czekająca na uczestników w piątym odcinku. Modele i modelki wezmą również udział w kolejnej sesji zdjęciowej. Tym razem jednak każda z osób stanie przed obiektywem aparatu zupełnie nago. Dla niektórych pozowanie w całkowitym negliżu okaże się wielkim wyzwaniem. Ze wstydem będą musieli zmierzyć się m.in. Natalia Karabasz oraz Mariusz Tomczak. Z kolei bez żadnych oporów do sesji podejdzie Adam Niedźwiedź. Mężczyzna chętnie zaprezentuje swoją muskulaturę i zapozuje w asyście… dmuchanego krokodyla!

"Top Model" 6 odcinek 5 – kiedy emisja? Gdzie obejrzeć?

Piąty odcinek szóstej edycji „Top Model” zostanie wyemitowany dziś o godzinie 21:30 na antenie telewizji TVN. Program można również śledzić za pośrednictwem platformy internetowej player.pl.

d4jjuh8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4jjuh8