Trwa ładowanie...
d39snil

"Top Model" 6 odcinek 4 – metamorfozy uczestników i nowa czołówka. Co się wydarzy?

Przed nami 4. odcinek 6. edycji programu „Top Model”. Walka o zwycięstwo w programie rozpoczyna się na dobre. Dziś wieczorem piętnastka uczestników stanie przed pierwszymi wyzwaniami, które mogą znacząco przybliżyć lub oddalić niektóre osoby od upragnionego finału. W nadchodzącej odsłonie „Top Model” kandydaci do zwycięstwa przejdą niezwykłe metamorfozy. Zmiany wizerunków nie dla wszystkich okażą przyjemnym doświadczeniem. Co jeszcze ciekawego wydarzy się w 4. odcinku? Zobacz koniecznie naszą krótką zapowiedź!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Top Model" 6 odcinek 4 – metamorfozy uczestników i nowa czołówka. Co się wydarzy?
(Agencja TVN/x-news)
d39snil

Przed tygodniem uczestnicy „Top Model” walczyli o otrzymanie zaproszenia do domu modeli i modelek na słynnym obozie przetrwania. Jurorzy zadecydowali, że do dalszego etapu programu przejdzie piętnaścioro śmiałków. Wszyscy nominowani będą chcieli w najbliższych odcinkach udowodnić, że ich obecność w show nie jest dziełem przypadku. Już dziś wieczorem adepci sztuki modelingu zmierzą się z pierwszymi poważnymi zadaniami. Co ciekawego przygotowali dla nich producenci?

"Top Model" 6 odcinek 4 – zapowiedź

Bez wątpienia najważniejszym wydarzeniem 4. odcinka 6. edycji „Top Model” będą metamorfozy wizerunków uczestników. Najlepsi styliści zadbają o to, by finałowa piętnastka modeli i modelek prezentowała się na wybiegu najkorzystniej jak tylko to możliwe. Spore zmiany czekają m.in. Olę Zbinkowską, która zetnie swoje długie włosy! Dla uczestniczki nie będzie to jednak żadne zaskoczenie. Dziewczyna doskonale zdawała sobie sprawę z tego, że jej fryzura daleka jest od ideału. Widok kolejnych obcinanych kosmyków wywoła zdecydowanie większe poruszenie u pozostałych modelek. Nie zabraknie emocji oraz sporej dawki stresu. Ogromną metamorfozę przejdzie również Kamila, która stanie się… blondynką!

   Facebook.com
(Facebook.com)

Co jeszcze ciekawego wydarzy się w dzisiejszym odcinku „Top Model”? Uczestnicy wezmą udział w specjalnym pokazie. Każdy będzie musiał pokonać trudny tor przeszkód w asyście konia. Prezencję modeli i modelek ooceni nie tylko jury, ale także gość specjalny – Łukasz Jemioł.

d39snil

Wraz z 4. odcinkiem zmienia się także czołówka „Top Model” 6. Od teraz program rozpoczynał będzie się krótkim klipem prezentującym wszystkich piętnastu uczestników walczących o zwycięstwo. Nową czołówkę „Top Model” można obejrzeć poniżej:

"Top Model" 6 odcinek 4 - kiedy emisja? Gdzie oglądać?

Najnowszy odcinek „Top Model” zostanie wyemitowany dziś o godzinie 21:30 na antenie stacji TVN. Wszystkie odsłony programu można także śledzić online za pośrednictwem platformy player.pl

d39snil

Podziel się opinią

Share
d39snil
d39snil