Trwa ładowanie...
Wojciech Chentkiewicz
20-09-2016 08:49

"Top Model" 6 odcinek 3 – przed nami pierwszy pokaz. Kiedy premiera? Gdzie oglądać online?

Już dziś wieczorem wyemitowany zostanie trzeci odcinek szóstej edycji programu „Top Model”. Uczestnicy zaproszeni przez jurorów na słynny boot camp rozpoczną walkę o dostanie się do finałowej trzynastki. Przed początkującymi modelami pierwsze poważne wyzwania. W najbliższej odsłonie „Top Model” zobaczymy, jak poradzą sobie oni podczas ekstremalnej sesji zdjęciowej na wysokości oraz w trakcie niecodziennego pokazu. Co jeszcze wydarzy się w dzisiejszym odcinku? Gdzie oglądać „Top Model” online? Zobacz naszą krótką zapowiedź!

"Top Model" 6 odcinek 3 – przed nami pierwszy pokaz. Kiedy premiera? Gdzie oglądać online?Źródło: ONS.pl
d369tkt
d369tkt

W „Top Model” rozpoczyna się poważna rywalizacja, której stawką jest znalezienie się w grupie trzynastu finalistów programu. Aby dostać się do tego zaszczytnego grona, uczestnicy muszą przekonać do siebie jurorów podczas wyczerpującego obozu przetrwania. Jakie zadania przygotowali dla adeptów sztuki modelingu producenci? Kto najlepiej poradzi sobie podczas pierwszych konkurencji i znacząco przybliży się do domu modeli?

„Top Model” 6 – co wydarzyło się przed tygodniem?

W poprzednim odcinku „Top Model” odbyły się ostatnie castingi. Wśród kandydatów, którym udało się otrzymać zaproszenie na boot camp znaleźli się m.in. pochodząca z Ghany Victoria Abbey, zachwalany przez swoją szwagierkę Szymon Szablewski, Rosjanka Daria Zhalina, pewny siebie Kamil Popławski oraz Kamlia Warzecha, która jest osobą transpłciową. Po castingach wskazani przez jury uczestnicy wyruszyli na obóz przetrwania. Modele i modelki odbyli wyścig w parach po torze przeszkód. Pierwsze dziewięć zespołów, które zjawiły się na mecie otrzymały w nagrodę nocleg w komfortowych warunkach. Reszta uczestników musiała się zadowolić pobytem w wiejskich chatkach pozbawionych mebli i prądu.

„Top Model” 6 odcinek 3 – zapowiedź

Wiadomo, czego można spodziewać się po trzecim odcinku szóstej edycji programu „Top Model”. Uczestnicy po raz pierwszy pokażą się jury na wybiegu. Będą musieli jednak uważać na każdy postawiony krok, gdyż ewentualna wywrotka skończy się dla nich… kąpielą w zimnej wodzie. Prowizoryczny pokaz mody odbędzie się bowiem na środku jeziora!
Walczące o wejście do finałowej trzynastki osoby, na pewno odczują, że żarty w programie się skończyły:

Czuję, że rywalizacja już się zaczęła. Myślę, że po trupach nikt jeszcze nie biegnie, ale to chyba jest kwestia czasu – powie jeden z uczestników.

d369tkt

W dzisiejszym odcinku widzowie zobaczą również, jak początkujący modele poradzą sobie na pierwszych sesjach zdjęciowych. Jedna z nich zostanie przeprowadzona na wysokości, a uczestnicy będą pozować zawieszenia na linach! Dla niektórych zdanie to okaże się niezwykle trudne!

Z opublikowanych materiałów przedpremierowych dowiadujemy się także, że w trzecim odcinku „Top Model” wiele problemów będzie mieć nieśmiały Patryk Grudowicz. Spore wyzwanie czeka również na wspomnianą już Kamilę Warzechę, która po raz pierwszy pokaże się wśród innych uczestników nago.

„Top Model” 6 – kiedy premiera? Gdzie obejrzeć online?

Trzecia odsłona szóstego sezonu „Top Model” zostanie wyemitowana dziś o godzinie 21:30 na antenie telewizji TVN. Wszystkie odcinki można oglądać online na oficjalnej stronie programu, a także za pośrednictwem platformy player.pl

d369tkt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d369tkt