Trwa ładowanie...
Wojciech Chentkiewicz

„Top Model” 6 – odcinek 1. za nami! Kto przekonał do siebie jury?

W pierwszym odcinku szóstej edycji programu „Top Model”, jak zwykle nie zabrakło emocji oraz kontrowersji. Po raz kolejny na casting zgłosiło się wiele młodych kobiet i mężczyzn, którzy marzą o karierze w świecie modelingu. Komu udało się przekonać do siebie Joannę Krupę, Marcina Tyszkę, Dawida Wolińskiego oraz Katarzynę Sokołowską?

Share
„Top Model” 6 – odcinek 1. za nami! Kto przekonał do siebie jury?
Źródło: TVN/x-news
d3m7f1m

Nowa seria „Top Model” rozpoczęta! Kolejny raz tysiące młodych osób zdecydowało się wziąć udział w castingu do programu, by spełnić swoje marzenia o ogromnej sławie. W pierwszym odcinku szóstej edycji jurorzy wskazali siedem osób, które otrzymały zaproszenie na tzw. boot camp. Zobacz, kto wpadł w oko Joannie Krupie i reszcie członków jury!

„Top Model” 6 – pierwszy uczestnik
Jako pierwszy przed jurorami zaprezentował się 22-letni Adam Niedźwiedź z Katowic. Mężczyzna jest trenerem brazylijskiego jiu-jitsu, a sam bierze udział w zawodach MMA.

Wydajesz się słodki. Nie jak jakiś zły człowiek – skomentowała wizerunek Adama Joanna Krupa.

d3m7f1m

Jeśli zostaniesz modelem, dostaniesz wciry, to co wtedy? – zapytał się Dawid Woliński. Kandydat przyznał, że w takiej sytuacji zakończy sportową karierę.

Adam dobrze wypadł na prowizorycznej sesji zdjęciowej, w której wziął udział z Joanną Krupą. Marcin Tyszka tak opisał uczestnika castingu:

Masz piękne oczy, zajebisty uśmiech, potworną brodę i potworną fryzurę. Golimy włosy, golimy brodę i jak dla mnie jesteś na tak!
Jako jedyna urokiem Adama nie była oczarowana Katarzyna Sokołowska:

_Jesteś fajnym facetem, ale na razie przeszkadza mi w tobie wszystko. Te włosy, te gacie… Nie wiem, czy ty jesteś materiałem dla projektanta. _

d3m7f1m

Ostatecznie Adamowi udało się przejść do kolejnego etapu.

„Top Model” 6 – kto jeszcze przekonał do siebie jury?
Do następnego etapu programu „Top Model” przeszła także 21-letnia Ada Daniel z Mielca. Kobieta na co dzień zajmuje się swoim rocznym synkiem. Jurorzy byli pod wielkim wrażeniem sylwetki młodej mamy. Dziewczyna do samego końca musiała jednak walczyć o przepustkę na boot camp.

Mam mieszane uczucia. Masz piękne ciało, ale to nie jest proporcja, która mnie pociąga – powiedziała Sokołowska.

Masz fajną osobowość i jesteś miłą dziewczyną, ale ja nie widzę na razie w tobie modelki – dodał Tyszka.

d3m7f1m

Mnie się strasznie podobasz – skwitowała wszystko Joanna Krupa i oznajmiła uczestniczce, że przechodzi dalej.

*„Top Model” 6 – kandydat podobny do… Jezusa! *
Kolejnym kandydatem, który zrobił na jury wielkie wrażenie, był Mariusz Tomczak z Rokietnicy. 24-latek zaskoczył wszystkich swoim wizerunkiem, który upodabnia go do Jezusa Chrystusa!

My nie szukamy osób do drogi krzyżowej – powiedział do uczestnika Tyszka.

_Ale ja nie przyszedłem tu w koronie cierniowej! Szukacie osób charakterystycznych, a tego nie możecie mi odmówić. _

d3m7f1m

Wiesz, co mnie denerwuje u ciebie? Permanentny foch na twarzy – powiedział Dawid Woliński. Ostatecznie Marcin przeszedł do kolejnego etapu.

*„Top Model” – pozostali nominowani uczestnicy *
Na boot camp pojedzie również 21-letnia Ola Zbinkowska z Wrocławia, której Marcin Tyszka powiedział, że ma dzikie ogniki w oczach. Wrażenie na jury zrobiła też Zuzanna Matysiak. 19-latka z Mrągowa to finalistka konkursu Miss Warmii i Mazur oraz wicemistrzyni świata w kajakarstwie! Wielką fanką urody młodej dziewczyny okazała się Katarzyna Sokołowska:

Masz piękne długie nogi, cudowne ciało, jestem absolutnie za!

Jury zaprosiło na boot camp Daniela Tracza z Jordanowa Śląskiego. Tegoroczny maturzysta świetnie zaprezentował się w garniturze, który według Marcina Tyszki dodał mu niesamowitego uroku.

d3m7f1m

Musisz jednak zrzucić kilka kilo, bo jesteś taki trochę miso – powiedział fotograf.

Jako ostatni nominację otrzymał 19-letni Patryk Grudowicz z Ostródy Dla uczestnika casting „Top Model” ma być przepustką do wielkiego świata. Chłopak opowiedział o bardzo trudnej sytuacji materialnej swojej rodziny.

Widać w twoich oczach, że dużo przeszedłeś – powiedziała do niego Joanna Krupa.

Uroda Patryka oraz jego niewymuszona skromność zachwyciły jury, które zgodnie przyznało mu przepustkę do kolejnego etapu.

d3m7f1m

„Top Model” – pokaz drag queen i nieudany podryw
Co jeszcze działo się w pierwszym odcinku szóstej edycji "Top Model"? Swojej szansy na castingu nie wykorzystali m.in. początkująca cheerleaderka oraz młody mistrz podrywu, który bez powodzenia starał się oczarować słowem Joannę Krupę. Swojego rodzaju show zrobił Paweł Rupala, który na co dzień jest parodystą draq queen. Uczestnik castingu pokazał nawet próbkę swojego talentu i prześmiewczo naśladował każdego z jurorów. To jednak okazało się za mało, by otrzymać zaproszenie do kolejnego etapu. W pierwszym odcinku programu zobaczyliśmy również uczestnika, którego największym atutem była… umiejętność klaskania jedną ręką!

*„Top Model” – kiedy kolejne odcinki? *
Nowe odcinki „Top Model” emitowane będą w każdą środę o godzinie 21:30. Wszystkie epizody programu można również oglądać na platformie player.pl

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d3m7f1m

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3m7f1m
d3m7f1m