Trwa ładowanie...

Top Model 6 finał - kto wygrał? Zwycięzcą Patryk Grudowicz!

Wiemy, kto wygrał 6. edycję programu "Top Model". Zwycięzcą show okazał się 19-letni Patryk Grudowicz. Uczestnik pokonał w finałowym odcinku dzięki głosom widzów Darię Zhalinę i Ewę Niespodzianą. W nagrodę Grudowicz otrzymał 100 tysięcy złotych, kontrakt z agencją modeli oraz okładkową sesję zdjęciową w magazynie "Glamour". Co wydarzyło się w finale 6. edycji "Top Model"?

Top Model 6 finał - kto wygrał? Zwycięzcą Patryk Grudowicz!Źródło: ONS.pl
dacwozf
dacwozf

Piętnaścioro uczestników walczyło w tej edycji o miano Top Modela lub Top Modelki. Teraz wiadomo, że marzenie o wielkiej karierze na pewno spełni Patryk Grudowicz. Chłopak pokonał wszystkich konkurentów i został wybrany zwycięzcą show. W finałowym odcinku, który został wyemitowany na żywo, model zdobył największą liczbę głosów od widzów i zdystansował pozostałe finalistki - Darię Zhalinę oraz Ewę Niespodzianą. Jak przebiegł ostatni odcinek 6. edycji "Top model"?

Top Model 6 finał - co wydarzyło się w finale?

Finałowy odcinek "Top Model" rozpoczął się od imponującego pokazu mody z udziałem wszystkich uczestników tej edycji. Następnie widzów powitało jury show w składzie: Marcin Tyszka, Dawid Woliński, Katarzyna Sokołowska i Anna Jagodzińska oraz prowadzący galę - Joanna Krupa i Michał Piróg. Twórcy programu przypomnieli, jak przebiegała rywalizacja w tegorocznej odsłonie "Top Model". Następnie prowadzący zachęcili widzów do głosowania za pomocą smsów.

Top Model 6 finał - sesja okładkowa

Przed ogłoszeniem werdyktu widzom pokazano kulisy okładkowej sesji zdjęciowej do magazynu "Glamour", która odbyła się w Izraelu. Wszyscy finaliści zaprezentowali się bardzo dobrze. Fotograf pracująca z modelami była zachwycona postawą modeli przed obiektywem. Okładkowa sesja przypadła również do gustu jurorom:

- Daria, jestem dumny, że doszłaś aż do finału. Jesteś gazelą wybiegową! - komplementował uczestniczkę Marcin Tyszka.

dacwozf

- Jestem z ciebie taka dumna - chwaliła Patryka Joanna Krupa.

- Jesteś naszą małą niespodzianką - skomentowała postawę Ewy Katarzyna Sokołowska.

Po ocenieniu sesji okładkowej przyszła pora na podanie wyników cząstkowych. Trzecie miejsce niespodziewanie zajęła... ulubienica jury, czyli Daria.

Top Model 6 finał - ostatnia sesja

Widzom i jury została zaprezentowana ostatnia sesja zdjęciowa z udziałem finalistów. Tym razem motywem przewodnim fotografii była biżuteria. Jury ponownie zostało oczarowane pracą modeli walczących o główną nagrodę.

dacwozf

W międzyczasie prowadzący show rozmawiali z pozostałymi uczestnikami oraz z bliskimi finalistów. Michał Piróg miał m.in. okazję zamienić dwa słowa z mamą Patryka. Chłopak kilkukrotnie wspominał w programie o swojej wielkiej miłości do matki. Podczas gali odbył się również pokaz kolekcji Mariusza Przybylskiego.

Top Model 6 finał - wygrywa Patryk Grudowski

Szóstą edycję "Top Model" wygrał, głosami widzów, Patryk Grudowski. Chłopak nie ukrywał swojego ogromnego wzruszenia. Uczestnik otrzymał w nagrodę czek na 100 tysięcy złotych oraz kontrakt z agencją modeli. Oprócz tego, jego zdjęcie znajdzie się na okładce magazynu "Glamour".

Kim jest Patryk Grudowicz? 19-letni uczestnik od samego początku upatrywany był w gronie faworytów do zwycięstwa. Fotogeniczna twarz chłopaka szczególnie przypadła do gustu Joannie Krupie. Niemal każda sesja zdjęciowa z udziałem Patryka była chwalona przez członków jury. Model ujmował ich swoją naturalnością oraz szczerością. Wielokrotnie w programie przyznawał, że pochodzi z ubogiej rodziny i wygrana w "Top Model" byłaby dla niego spełnieniem najskrytszych marzeń.

Zobacz także: Marta Dyks ostro o programie "Top Model"

dacwozf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dacwozf