"TOP CHEF" powraca! Już dziś pierwszy odcinek 2. edycji!

"TOP CHEF" powraca! Już dziś pierwszy odcinek 2. edycji!
Źródło zdjęć: © polsat

05.03.2014 12:22, aktual.: 05.03.2014 12:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nagroda z pewnością pomogła Martinowi w realizacji jego marzenia o otwarciu własnej restauracji. Na początku lutego Martin otworzył restaurację "Salto" w hotelu Rialto, w Warszawie! I chociaż restauracja jest otwarta dopiero od miesiąca, to już cieszy się uznaniem i popularnością, a o zamówieniu stolika trzeba pomyśleć dużo wcześniej.

W dzisiejszym, pierwszym odcinku to właśnie Martin zdradzi temat przewodni najważniejszej konkurencji programu i udzieli kilku rad uczestnikom drugiej edycji "TOP CHEF". Pierwszy Top Chef, jak mało kto wie, co ich czeka w tym programie! Kto posłucha jego rad i zda test z najważniejszego dania pierwszego odcinka premierowej serii? Wszystkiego dowiemy się już dzisiaj, o godzinie 20.35, w Telewizji POLSAT! Zapraszamy do oglądania drugiej edycji "TOP CHEF" - słynne "Spakuj noże i wyjedź" już po raz drugi w Polsce!

Martin Gimenez Castro przyjechał do Polski z Argentyny siedem lat temu. Specjalizuje się w kuchni z Ameryki Południowej, szczególnie w stekach i mięsach. W Polsce był m.in. szefem kuchni w restauracjach Argentina i Hoża by Mondovino.

Obraz
© (fot. polsat)
Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także