Trwa ładowanie...
05-03-2014 12:22

"TOP CHEF" powraca! Już dziś pierwszy odcinek 2. edycji!

Share
"TOP CHEF" powraca! Już dziś pierwszy odcinek 2. edycji!Źródło: polsat
d1mdiud

Nagroda z pewnością pomogła Martinowi w realizacji jego marzenia o otwarciu własnej restauracji. Na początku lutego Martin otworzył restaurację "Salto" w hotelu Rialto, w Warszawie! I chociaż restauracja jest otwarta dopiero od miesiąca, to już cieszy się uznaniem i popularnością, a o zamówieniu stolika trzeba pomyśleć dużo wcześniej.

W dzisiejszym, pierwszym odcinku to właśnie Martin zdradzi temat przewodni najważniejszej konkurencji programu i udzieli kilku rad uczestnikom drugiej edycji "TOP CHEF". Pierwszy Top Chef, jak mało kto wie, co ich czeka w tym programie! Kto posłucha jego rad i zda test z najważniejszego dania pierwszego odcinka premierowej serii? Wszystkiego dowiemy się już dzisiaj, o godzinie 20.35, w Telewizji POLSAT! Zapraszamy do oglądania drugiej edycji "TOP CHEF" - słynne "Spakuj noże i wyjedź" już po raz drugi w Polsce!

Martin Gimenez Castro przyjechał do Polski z Argentyny siedem lat temu. Specjalizuje się w kuchni z Ameryki Południowej, szczególnie w stekach i mięsach. W Polsce był m.in. szefem kuchni w restauracjach Argentina i Hoża by Mondovino.

(fot. polsat)
Źródło: (fot. polsat)
d1mdiud
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1mdiud
d1mdiud