Talent Show"Top Chef": kto okaże się najlepszy i wygra 6. edycję show?

"Top Chef": kto okaże się najlepszy i wygra 6. edycję show?

"Top Chef": kto okaże się najlepszy i wygra 6. edycję show?
Źródło zdjęć: © mat. prasowe

02.05.2016 11:49, aktual.: 02.05.2016 12:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Rafał Grzegorzek, Michał Seferyński, a może Dawid Szkudlarek? Co przygotują kucharze? Patrząc na dotychczasowe dokonania uczestników, możemy liczyć na kalejdoskop wspaniałych dań, które oceni jury w składzie: Wojciech Modest Amaro, Ewa Wachowicz, Maciej Nowak i Grzegorz Łapanowski. Czyje potrawy o niebiańskim smaku podbiją serca i podniebienia jurorów? Który z kucharzy spełni swoje marzenie? Kto dołączy do prestiżowego grona Top Chefów? Tego widzowie dowiedzą się w środę (4 maja br.) o godz. 20:40 w Polsacie.

Dawid Szkudlarek - szef kuchni, preferuje kuchnię polską i nowoczesną, absolwent technikum gastronomicznego, AR w Szczecinie na wydziale technologii żywności oraz WSHiG w Poznaniu, zwycięzca wielu konkursów między innymi: Bocuse d'Or Poland.

Michał Seferyński - szef kuchni, specjalizuje się w kuchniach: nowoczesnej i fusion, restaurację, prowadzi własnego bloga, w której pracuje poleca przewodnik Michelin.

Rafał Grzegorzek - sous chef, preferuje kuchnię polską, laureat w wielu nagród w konkursach kulinarnych, między innymi w Kulinarnym Pucharze Polski, w którym zdobył pierwsze miejsce.

Obraz
© (fot. mat. prasowe)
Obraz
© (fot. mat. prasowe)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także