Trwa ładowanie...

"Top Chef. Gwiazdy od kuchni": Lara Gessler jurorką w kulinarnym show Polsatu

Magdzie Gessler niespodziewanie wyrosła konkurencja. Okazuje się, że jej córka zamarzyła o karierze telewizyjnej i niedługo zobaczymy ją w programie "Top Chef. Gwiazdy od kuchni". Czy to tylko jednorazowa przygoda czy już rodzinna rywalizacja?
Share
Lara Gessler
Lara GesslerŹródło: ONS.pl
d1gq3xn

Jak udało się dowiedzieć portalowi Pudelek, Lara Gessler wystąpi w jednym z odcinków hitu Polsatu. Dołączy do jurorów oceniających dania przygotowywane przez uczestników znanych z małego ekranu i pierwszych stron gazet. Chociaż 26-latka z wykształcenia jest socjolożką, nie oznacza to, że nie ma nic wspólnego ze sztuką kulinarną. Nie wszyscy wiedzą, że córka słynnej restauratorki ukończyła mistrzowską szkołę cukierniczą w Londynie. Obecnie jest współwłaścicielką restauracji Słodki i słony oraz U Fukiera. Widać, że to jednak dla niej za mało.

Udział Lary Gessler w show Polsatu jest o tyle zaskakujący, że jej słynna mama nieodłącznie kojarzona jest z TVN-em, konkurencyjną stacją, którą promuje swoim nazwiskiem od wielu lat. Pociecha wspiera ulubienicę widzów na każdym kroku, chce jednak sama zapracować na swój sukces. Kto wie, może na naszych oczach zabłyśnie nowa gwiazda telewizji?

Sprawdź aktualny program telewizyjny

d1gq3xn

Zobacz także: Magda Gessler nie przepada za swoim zięciem?

Lara Gessler ONS.pl
Lara GesslerŹródło: ONS.pl
d1gq3xn

Podziel się opinią

Share
d1gq3xn
d1gq3xn