Trwa ładowanie...
d1jfq5q

Top 3: Najlepsze komedie 2019. Co oglądać w 2019?

Komedia to gatunek, który lubi większość kinomaniaków. Jednak jak wybrać tą najlepszą? Sprawdź, jakie filmy komediowe królowały w rankingach w 2019 roku.
Share
"Planeta Singli 3" to jedna z najlepszych komedii 2019.
"Planeta Singli 3" to jedna z najlepszych komedii 2019.Źródło: Materiały prasowe
d1jfq5q

Komedia to jeden z gatunków, który jest obecny w kulturze od dawna. Przeszedł bardzo długą drogę – od slapsticku po bardziej wyszukany i subtelny komediodramat. Z roku na rok rozwija się coraz bardziej. Oto lista 3 najlepszych komedii 2019.

Planeta Singli 3

"Planeta Singli 3" to kolejny film w serii najpopularniejszych i najlepszych polskich komedii ostatnich lat. W tej odsłonie Ania i Tomek biorą ślub, a ich wesele odbędzie się w domu rodzinnym mężczyzny. Problemem okazują się krewni Tomka, z którymi bohater nie utrzymuje bliskich relacji. Czy film "Planeta Singli 3" umocni nas w przekonaniu, że z rodziną wychodzi się dobrze tylko na zdjęciu?

d1jfq5q

Produkcja trafiła do kin 14 lutego 2019 roku. W rolach głównych zobaczymy Agnieszkę Więdłoche oraz Macieja Stuhra. Ponadto w filmie zagrają: Bogusław Linda, Danuta Stenka, Weronika Książkiewicz oraz Tomasz Karolak.

Jak romantycznie!

Główną bohaterką filmu "Jak romantycznie!" jest nowojorska architekt Natalie (grana przez fenomenalną Rebel Wilson). Kobieta nienawidzi wielkich romantycznych gestów oraz wszystkiego, co ckliwe. Pewnego dnia doznaje urazu głowy i budzi się w świecie do złudzenia przypominającym… komedię romantyczną!

d1jfq5q

Film "Jak romantycznie!" został wyprodukowany na zlecenie platformy streamingowej Netflix i można go oglądać online od 14 lutego 2019 roku. Uchodzi za najlepsza komedię 2019 w dystrybucji online. W produkcji grają również Liam Hemsworth (trylogia "Igrzyska Śmierci"), Adam Devine ("Pitch Perfect") oraz Priyanka Chopra ("Baywatch. Słoneczny patrol").

Shazam!

"Shazam!" to wyjątkowa komedia z elementami filmu akcji, która jest wypełniona absurdalnym poczuciem humoru. Scenariusz do filmu powstał na podstawie komiksu DC o tym samym tytule. Film opowiada o przygodach Billy'ego Batsona, czyli młodego chłopaka, który w wyniku niezwykłego zbiegu okoliczności otrzymuje możliwość przeistoczenia się w superbohatera. Jako Shazam Billy walczy z przestępcami w swoim rodzinnym mieście.

d1jfq5q

Film trafił na ekrany kin 5 kwietnia 2019 roku. W roli Shazama zobaczymy Zachary'ego Levi ("Thor: Mroczny Świat"), a w głównego antagonistę wcieli się Mark Strong ("Kingsman: Tajne służby").

d1jfq5q

Podziel się opinią

Share
d1jfq5q
d1jfq5q