Trwa ładowanie...

Tomek Makowiecki złamał serce Reni Jusis. Wokalistka wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"

Rozstanie z Tomkiem Makowieckim sprawiło, że Reni Jusis otrzymuje sporo propozycji zawodowych. Piosenkarka wystąpi w "Tańcu z gwiazdami".

Tomek Makowiecki złamał serce Reni Jusis. Wokalistka wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"Źródło: East News
d1geloq
d1geloq

Reni Jusis i Tomek Makowiecki rozstali się już jakiś czas temu. Para długo ukrywała swoje problemy rodzinne, a Kuba Wojewódzki zdradził, że muzyk był niewierny swojej żonie. W kwietniu artyści rozwiedli się.

Małżeństwo Jusis i Makowieckiego rozpadło się po 11 latach. Teraz artystka zdecydowała skupić się na sobie i swojej karierze. W związku z tym zgodziła się przyjąć propozycję udziału w "Tańcu z Gwiazdami".

ZOBACZ: Wojewódzki zasugerował, że Makowiecki zdradził Jusis: "Kuba jest największym hipokrytą w polskim show biznesie"

- Renata kilka razy dostawała propozycję, ale uparcie odmawiała. Teraz uznała, że dzięki programowi może fajnie spędzić czas, a do tego nauczy się tańczyć. A co najważniejsze zajęta treningami nie będzie miała czasu na rozmyślanie o rozpadzie swojego małżeństwa. Więc widzi same plusy - czytamy w "Fakcie".

d1geloq

Taneczne show wielu gwiazdom pomogło już zaleczyć rany po rozstaniu z partnerem. Nie trzeba daleko szukać. Kinga Rusin, która pojawiła się w edycji produkowanej przez TVN, wygrała program po tym, jak na nowo odkryła kobiecość po rozstaniu z Tomaszem Lisem.

Ostatnio wielki sukces święciła Beata Tadla. Jarosław Kret rzucił ją na łamach tabloidu tuż przed startem "Tańca z gwiazdami". Wówczas oboje walczyli o Kryształową Kulę. Trudne doświadczenia prywatne i wsparcie widzów sprawiły, że dziennikarka zwyciężyła show.

Teraz przyszedł czas na Reni Jusis. Czy wokalistka poradzi sobie na tanecznym parkiecie?

d1geloq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1geloq