Trwa ładowanie...

Tomasz Sekielski zapowiada kontynuację filmu o pedofilii w Kościele

Tomasz Sekielski wraz z bratem Markiem pracuje nad kolejną częścią “Tylko nie mów nikomu”. Premiera filmu odbędzie się w listopadzie 2019 r.

Share
Tomasz Sekielski zapowiada kontynuację filmu o pedofilii w KościeleŹródło: Forum, fot: Andrzej Hulimka
d2u2zrx

Tomasz Sekielski zapowiada kontynuację filmu o pedofilli w Kościele

Tomasz Sekielski w trakcie swojego programu “Sekielski Sunday Night Live” na swojej stronie na Facebooku udzielał odpowiedzi na pytania internautów. W trakcie odpowiadania na jedne z nich oznajmił: "zobaczycie ciekawe powiązania wymiaru sprawiedliwości i księży".

- Kolejny film dotyczący przestępstw seksualnych duchownych zostanie wyemitowany jesienią. Mówiłem o tym, że będzie to październik, ale być może będzie to listopad, bo nie zamierzamy się spieszyć. Pewnie zakończymy to trzecią częścią jesienią 2020 roku - powiedział Sekielski.

W rozmowie z Wirtualnemedia.pl Tomasz Sekielski powiedział, że trwają już prace nad drugą częścią "Tylko nie mów nikomu". Nieznany pozostaje jednak tytuł dokumentu.

d2u2zrx

Tomasz Sekielski zbiera pieniądze na film o SKOK-ach

Bracia Sekielscy rozpoczęli także zbiórkę pieniędzy poprzez platformę Patronite.pl na film o SKOK-ach. Produkcja ma przedstawiać kulisy kas oszczędnościowych. Na ten moment udało im się zebrać 448 tys. złotych z wymaganych 550 tys. złotych. Premiera dokumentu zapowiadana jest na wiosnę 2020 roku.

- Koniec wieńczy dzieło. Zebrany materiał trzeba przejrzeć i "złożyć" z niego ciekawą opowieść. To praca na wiele tygodni. Zebrana kwota zapewni nam współpracę doskonałych specjalistów od montażu video, dźwięku, grafiki, koloryzacji obrazu, a także twórców muzyki. Część zebranej kwoty zainwestujemy również w odpowiednią promocję filmu, bo przecież dotarcie do jak najszerszego grona widzów jest bardzo ważne - napisał Tomasz Sekielski.

“Tylko nie mów nikomu” - ogromny sukces filmu

"Tylko nie mów nikomu" autorstwa braci Sekielskich zanotował 22 milionów wyświetleń po niecałym miesiącu od jego premiery na YouTubie. Film opublikowano za darmo, a jedynym źródłem dofinansowania była zbiórka pieniędzy na serwisie Patronite.pl.

"Tylko nie mów nikomu" to film dokumentalny, w którym zawarte zostały rozmowy z ofiarami molestowania seksualnego przez duchownych. Znajdują się tam również wyznania oprawców przyznających się do winy. Sekielscy przedstawiają także przypadki księży skazanych za molestowanie dzieci, którzy nadal prowadzą rekolekcje, mimo dożywotniego zakazu pracy z dziećmi.

d2u2zrx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2u2zrx
d2u2zrx