Tomasz Sekielski waży 185 kg. "To walka o życie"

Tomasz Sekielski waży 185 kg. "To walka o życie"
Źródło zdjęć: © East News
Karolina Grabińska

08.03.2019 09:03, aktual.: 08.03.2019 12:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tomasz Sekielski postanowił schudnąć. Żeby zmotywować siebie i dać nadzieję innym, zaczął nagrywać filmiki z codziennymi zmaganiami.

- Jest źle, ale teraz może być tylko lepiej. Ja się nie poddam. Długa droga przede mną, ale mus - powiedział w pierwszym odcinku vloga dziennikarz.

Gdy stanął na wadze, nie było mu do śmiechu. Okazuje się, że waży 185 kg. Zamierza schudnąć, a swoje zmagania z wagą relacjonować w sieci.

- To walka o zdrowie i o życie. Wielkie odchudzanie wielkiego człowieka. Wielkiego w sensie masy. Czas zmierzyć się z niewygodną prawdą o sobie - wyznał.

Na razie nie zdradził, co konkretnie będzie robił, by zgubić nadmiar kilogramów. Na filmach, które wstawił do sieci, chodzi na spacery i radzi się kolegów, co zrobić, by żyło mu się lepiej. Planuje również wizytę u lekarza i wykonanie badań.

Tomasz Sekielski swoją przygodę z dziennikarstwem zaczynał od radia. Potem pracował w TVN, gdzie był reporterem oraz miał swój program "Prześwietlenie". W 2012 roku po 15 latach odszedł ze stacji. W latach 2013-2016 pracował w TVP. W 2018 r. zbierał pieniądze na nakręcenie filmu o pedofilii w kościele.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1354)
Zobacz także