Tomasz Sekielski pokazał żonę. Nagrywa z nią internetowy program

Tomasz Sekielski pokazał żonę. Nagrywa z nią internetowy program
Źródło zdjęć: © Facebook.com
Michał Dziedzic

15.05.2019 19:53, aktual.: 15.05.2019 20:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dokument Tomasza Sekielskiego "Tylko nie mów nikomu" bije rekordy popularności. Dziennikarz w ostatnim czasie zajmował się nie tylko kręceniem głośnego filmu.

O Tomaszu Sekielskim mówi ostatnio cała Polska. Wszystko za sprawą wstrząsającego filmu "Tylko nie mów nikomu", który wyreżyserował dziennikarz. Produkcja wzbudziła ogólnonarodową dyskusję na temat zjawiska pedofilii w Kościele oraz tego, jak oprawcy często pozostają bezkarni. Wszyscy zgodnie gratulują Sekielskiemu stworzenia dokumentu, któremu nie sposób odmówić rzetelności.

Pewnie wiele osób zastanawia się, jak Tomasz Sekielski łączy absorbującą pacę dziennikarską z życiem rodzinnym. Publicysta radzi sobie bardzo dobrze. Wraz z żoną Anną w 2015 r. przeprowadził się ze stolicy na Podlasie. Para wiedzie szczęśliwe życie z dala od zgiełku Warszawy. Wychowują dwoje dzieci: Julię i Łukasza. Anna Sekielska jak mało kto zna się na regionie podlaskim i pracuje jako licencjonowany przewodnik. Oprócz tego wraz z mężem prowadzi program internetowy.

Dziennikarz cyklicznie publikuje w sieci "Sekielski Sunday Night Live", gdzie komentuje bieżące wydarzenia społeczne i polityczne, a jego żona często mu w tym towarzyszy. Odcinki, w których gości pani Anna, cieszą się wielką popularnością. Na nagraniach widać, że Sekielscy świetnie do siebie pasują.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (990)
Zobacz także