Trwa ładowanie...
d38ce71

Tomasz Sekielski pokazał żonę. Nagrywa z nią internetowy program

Dokument Tomasza Sekielskiego "Tylko nie mów nikomu" bije rekordy popularności. Dziennikarz w ostatnim czasie zajmował się nie tylko kręceniem głośnego filmu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna i Tomasz Siekielscy
Anna i Tomasz Siekielscy (Facebook.com)
d38ce71

O Tomaszu Sekielskim mówi ostatnio cała Polska. Wszystko za sprawą wstrząsającego filmu "Tylko nie mów nikomu", który wyreżyserował dziennikarz. Produkcja wzbudziła ogólnonarodową dyskusję na temat zjawiska pedofilii w Kościele oraz tego, jak oprawcy często pozostają bezkarni. Wszyscy zgodnie gratulują Sekielskiemu stworzenia dokumentu, któremu nie sposób odmówić rzetelności.

Pewnie wiele osób zastanawia się, jak Tomasz Sekielski łączy absorbującą pacę dziennikarską z życiem rodzinnym. Publicysta radzi sobie bardzo dobrze. Wraz z żoną Anną w 2015 r. przeprowadził się ze stolicy na Podlasie. Para wiedzie szczęśliwe życie z dala od zgiełku Warszawy. Wychowują dwoje dzieci: Julię i Łukasza. Anna Sekielska jak mało kto zna się na regionie podlaskim i pracuje jako licencjonowany przewodnik. Oprócz tego wraz z mężem prowadzi program internetowy.

Dziennikarz cyklicznie publikuje w sieci "Sekielski Sunday Night Live", gdzie komentuje bieżące wydarzenia społeczne i polityczne, a jego żona często mu w tym towarzyszy. Odcinki, w których gości pani Anna, cieszą się wielką popularnością. Na nagraniach widać, że Sekielscy świetnie do siebie pasują.

Widziałeś film Tomasza Sekielskiego? Dołącz do naszej akcji na Facebooku!

d38ce71

Podziel się opinią

Share

d38ce71

d38ce71