Trwa ładowanie...

Tomasz Sekielski na debacie "Ukróćmy wszechwładzę Kościoła!". Zobacz na żywo!

Tomasz Sekielski będzie jednym z gości, którzy wezmą udział w debacie "Ukróćmy wszechwładzę Kościoła!". Poza twórcą głośnego filmu "Tylko nie mów nikomu" w panelu wezmą udział Agata Diduszko-Zyglewska i Artur Nowak.

Tomasz Sekielski na debacie "Ukróćmy wszechwładzę Kościoła!". Zobacz na żywo!Źródło: Forum
dxzporr
dxzporr

Tomasz Sekielski, Agata Diduszko-Zyglewska i Artur Nowak 9 listopada pojawią się w Teatrze Powszechnym w Warszawie, by porozmawiać o władzy Kościoła katolickiego. Rozmowę poprowadzi Sławomir Sierakowski. Wydarzenie, zorganizowane przez Krytykę Polityczną i Teatr Powszechny, będzie transmitowane na żywo na YouTubie. Będziecie mogli oglądać je również tutaj. Zapowiada się bardzo ciekawy panel dyskusyjny.

"Ukróćmy wszechwładzę Kościoła!": zobacz transmisję na żywo

Kim są uczestnicy dyskusji "Ukróćmy wszechwładzę Kościoła!" oraz jej prowadzący?

Jak czytamy na facebookowym zaproszeniu na wydarzenie:

dxzporr

Agata Diduszko-Zyglewska – warszawska radna, dziennikarka, aktywistka miejska, przewodnicząca Komisji Kultury i Promocji Miasta Rady Warszawy, współautorka mapy kościelnej pedofilii w Polsce, autorka książki "Krucjata polska".

Artur Nowak – adwokat, publicysta, pisarz, jeden z bohaterów filmu Sekielskiego "Tylko nie mów nikomu", współautor książki "Żeby nie było zgorszenia. Ofiary mają głos", autor książek "Dzieci, które gorszą", "Kroniki opętanej", "Duchowni o duchownych". Na bazie książki "Żeby nie było zgorszenia" powstał słynny już film Tomasza Sekielskiego.

Tomasz Sekielski – dziennikarz radiowy i telewizyjny. Z Andrzejem Morozowskim był współautorem programu "Teraz my!" w TVN. Twórca filmów dokumentalnych i reportaży telewizyjnych. Scenarzysta i reżyser filmu dokumentalnego "Tylko nie mów nikomu".

Sławomir Serakowski – publicysta, socjolog, krytyk literacki i teatralny, współzałożyciel Krytyki Politycznej.

dxzporr

Debata "Ukróćmy wszechwładzę Kościoła!" - gdzie i kiedy?

Dyskusja ruszy 9 listopada o godz. 20:40 w foyer Teatru Powszechnego w Warszawie (ul. Zamoyskiego 20). Ci którzy nie pojawią się na niej osobiście, mogą oglądać rozmowę na YouTubie. Oczywiście na żywo.

Tomasz Sekielski, twórca filmu "Tylko nie mów nikomu"

dxzporr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dxzporr