Trwa ładowanie...
ycipk-4n0lf0

Tomasz Sekielski na debacie "Ukróćmy wszechwładzę Kościoła!". Zobacz na żywo!

Tomasz Sekielski będzie jednym z gości, którzy wezmą udział w debacie "Ukróćmy wszechwładzę Kościoła!". Poza twórcą głośnego filmu "Tylko nie mów nikomu" w panelu wezmą udział Agata Diduszko-Zyglewska i Artur Nowak.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tomasz Sekielski stworzył film, który wstrząsnął Polakami - "Tylko nie mów nikomu"
Tomasz Sekielski stworzył film, który wstrząsnął Polakami - "Tylko nie mów nikomu" (Forum)
ycipk-4n0lf0

Tomasz Sekielski, Agata Diduszko-Zyglewska i Artur Nowak 9 listopada pojawią się w Teatrze Powszechnym w Warszawie, by porozmawiać o władzy Kościoła katolickiego. Rozmowę poprowadzi Sławomir Sierakowski. Wydarzenie, zorganizowane przez Krytykę Polityczną i Teatr Powszechny, będzie transmitowane na żywo na YouTubie. Będziecie mogli oglądać je również tutaj. Zapowiada się bardzo ciekawy panel dyskusyjny.

"Ukróćmy wszechwładzę Kościoła!": zobacz transmisję na żywo

ycipk-4n0lf0

Kim są uczestnicy dyskusji "Ukróćmy wszechwładzę Kościoła!" oraz jej prowadzący?

Jak czytamy na facebookowym zaproszeniu na wydarzenie:

Agata Diduszko-Zyglewska – warszawska radna, dziennikarka, aktywistka miejska, przewodnicząca Komisji Kultury i Promocji Miasta Rady Warszawy, współautorka mapy kościelnej pedofilii w Polsce, autorka książki "Krucjata polska".

Artur Nowak – adwokat, publicysta, pisarz, jeden z bohaterów filmu Sekielskiego "Tylko nie mów nikomu", współautor książki "Żeby nie było zgorszenia. Ofiary mają głos", autor książek "Dzieci, które gorszą", "Kroniki opętanej", "Duchowni o duchownych". Na bazie książki "Żeby nie było zgorszenia" powstał słynny już film Tomasza Sekielskiego.

ycipk-4n0lf0

Tomasz Sekielski – dziennikarz radiowy i telewizyjny. Z Andrzejem Morozowskim był współautorem programu "Teraz my!" w TVN. Twórca filmów dokumentalnych i reportaży telewizyjnych. Scenarzysta i reżyser filmu dokumentalnego "Tylko nie mów nikomu".

Sławomir Serakowski – publicysta, socjolog, krytyk literacki i teatralny, współzałożyciel Krytyki Politycznej.

Debata "Ukróćmy wszechwładzę Kościoła!" - gdzie i kiedy?

Dyskusja ruszy 9 listopada o godz. 20:40 w foyer Teatru Powszechnego w Warszawie (ul. Zamoyskiego 20). Ci którzy nie pojawią się na niej osobiście, mogą oglądać rozmowę na YouTubie. Oczywiście na żywo.

ycipk-4n0lf0

Tomasz Sekielski, twórca filmu "Tylko nie mów nikomu"

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4n0lf0

ycipk-4n0lf0
ycipk-4n0lf0