Trwa ładowanie...

Tomasz Oświeciński zniknie z "M jak miłość"? Wszystko przez jeden wywiad

Wielce prawdopodobne, że niedawny wywiad, jakiego udzielił Tomasz Oświeciński, odbije mu się czkawką.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Tomasz Oświeciński zniknie z "M jak miłość"? Wszystko przez jeden wywiadŹródło: ONS.pl
d2l566o

Tuż przed Wielkanocą Tomasz Oświeciński udzielił obszernego wywiadu, w którym po raz pierwszy przyznał się do swojej mrocznej przeszłości. Nie tylko prowadził jeden z klubów fitness w Białymstoku (który w rzeczywistości funkcjonował jako agencja towarzyska), ale również współpracował z tamtejszymi gangsterami. W rezultacie w lipcu 1999 roku aktor został zatrzymany przez policję. Usłyszał zarzut przynależności do gangu i na dwa lata trafił do więzienia (tutaj przeczytasz więcej o sprawie).

Wszystko wskazuje jednak na to, że szczerość Oświecińskiego nie popłaca. Choć dziś jest uwielbianą gwiazdą, która święci triumfy zarówno na srebrnym, jak i szklanym ekranie, niektórzy wciąż nie mogą wybaczyć mu tego, co o sobie opowiedział. Jak poinformował "Fakt", producenci "M jak miłość" nie są zadowoleni z wyznania aktora. To z kolei może oznaczać, że grany przez Oświecińskiego bohater zniknie z fabuły serialu.

- Zastanawiają się, co z nim zrobić. Wszystko zależy od odzewu ze strony publiczności. Jeśli temat nie ucichnie i komentarze będą negatywne, myślą nawet o wygaszeniu jego wątku na jakiś czas - zdradził anonimowy informator "Faktu".
Czy to oznacza, że to już ostatnie chwile, gdy widzowie oglądają perypetie niezdarnego Andrzejka w "M jak miłość"? Tego nie wiadomo. Oświeciński jest jednak przekonany, że wywiad nie wpłynie w żaden sposób na jego dalszą karierę. Czy tak rzeczywiście będzie? Czas pokaże.

d2l566o

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2l566o
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2l566o