Trwa ładowanie...
d4ddpzr

Tomasz Oświeciński zniknie z "M jak miłość"? Wszystko przez jeden wywiad

Wielce prawdopodobne, że niedawny wywiad, jakiego udzielił Tomasz Oświeciński, odbije mu się czkawką.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Tomasz Oświeciński
Tomasz Oświeciński (ONS.pl)
d4ddpzr

Tuż przed Wielkanocą Tomasz Oświeciński udzielił obszernego wywiadu, w którym po raz pierwszy przyznał się do swojej mrocznej przeszłości. Nie tylko prowadził jeden z klubów fitness w Białymstoku (który w rzeczywistości funkcjonował jako agencja towarzyska), ale również współpracował z tamtejszymi gangsterami. W rezultacie w lipcu 1999 roku aktor został zatrzymany przez policję. Usłyszał zarzut przynależności do gangu i na dwa lata trafił do więzienia (tutaj przeczytasz więcej o sprawie).

Wszystko wskazuje jednak na to, że szczerość Oświecińskiego nie popłaca. Choć dziś jest uwielbianą gwiazdą, która święci triumfy zarówno na srebrnym, jak i szklanym ekranie, niektórzy wciąż nie mogą wybaczyć mu tego, co o sobie opowiedział. Jak poinformował "Fakt", producenci "M jak miłość" nie są zadowoleni z wyznania aktora. To z kolei może oznaczać, że grany przez Oświecińskiego bohater zniknie z fabuły serialu.

- Zastanawiają się, co z nim zrobić. Wszystko zależy od odzewu ze strony publiczności. Jeśli temat nie ucichnie i komentarze będą negatywne, myślą nawet o wygaszeniu jego wątku na jakiś czas - zdradził anonimowy informator "Faktu".
Czy to oznacza, że to już ostatnie chwile, gdy widzowie oglądają perypetie niezdarnego Andrzejka w "M jak miłość"? Tego nie wiadomo. Oświeciński jest jednak przekonany, że wywiad nie wpłynie w żaden sposób na jego dalszą karierę. Czy tak rzeczywiście będzie? Czas pokaże.

d4ddpzr

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d4ddpzr

Podziel się opinią

Share
d4ddpzr
d4ddpzr