Trwa ładowanie...
26-02-2017 10:23

Tomasz Lis pokazał kontrowersyjną okładkę. "Bałem się, a tu zero hejtu"

Dziennikarz chciał wywołać kontrowersje? Zaskoczony przyznał, że nie spodziewał się takiej reakcji.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Tomasz Lis pokazał kontrowersyjną okładkę. "Bałem się, a tu zero hejtu"Źródło: PAP
d1hg4lh

Redaktor naczelny magazynu „Newsweek Polska” na swoim twitterowym profilu umieścił zdjęcie okładki najnowszego numeru pisma. Widzimy na nim prezydenta Słupska, Roberta BiedroniaBiedronia i jego partnera, Krzysztofa Śmiszka. Panowie się obejmują, jednak ich gest niewiele ma wspólnego z namiętnym uściskiem. Okładka jest wyważona, ale i tak może budzić emocje. Lis nie był pewien, jak zostanie ona odebrana przez społeczność internetową.

Osoby komentujące okładkę gratulowały Lisowi wyboru tematu, a Biedroniowi odwagi. Wielu stwierdziło, że właśnie takich polityków potrzebuje nasz kraj, a prezydent Słupska to idealny kandydat na prezydenta RP.

Podczas jednej z wizyt w studio "Dzień dobry TVN" Biedroń powiedział: - Wolałbym się nie chwalić, jestem najpopularniejszym politykiem, jeśli chodzi o zaufanie w Polsce, bardziej popularnym od Andrzeja Dudy. Jestem młodym politykiem, muszę się wiele nauczyć. Ludzie mi doradzają, jak jeżdżę po Polsce. Szukam inspiracji, żeby w Słupsku żyło nam się lepiej. Te podróże to tak, jakbym przeczytał sto książek.

d1hg4lh

W wywiadzie dla "Newsweeka" partnerzy opowiedzieli o tym, jak to jest być parą gejów w Słupsku i w Warszawie. Za sprawą jednego wywiadu staną się najbardziej medialną homoseksualną parą w Polsce? Co sądzicie o okładce?

Tutaj znajdziesz aktualny program tv!
Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1hg4lh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1hg4lh