Trwa ładowanie...

Tomasz Lis na żywo: Joanna Mucha chce być "panią ministrą"!

Share
Tomasz Lis na żywo: Joanna Mucha chce być "panią ministrą"!
Źródło: mwmedia.pl
d1q84ak

W ostatnim odcinku "Tomasz Lis na żywo", prowadzący wreszcie skupił się na politykach, rządzie i publicystyce, a nie rozmowach z celebrytami pokroju Kasi Cichopek. *Tomasz Lis zaprosił do programu minister sportu, Joannę Muchę, która przy okazji wyznała, że chce aby mówiono do niej... "pani ministro". Kolejna wpadka, przejęzyczenie, czy... autorka wypowiedzi już sama nie wie co, a my razem z nią?*

Gdy gospodarz talk-show zapytał Joanny Muchy, jak ma się do niej zwracać, minister sportu odpowiedziała bez namysłu:
- Preferuję pani ministro, jeżeli można poprosić. * Wystarczyło kilkanaście minut, a w polskim Internecie znowu zaczęło wrzeć, tym bardziej, że opinie na temat Joanny Muchy od miesięcy dzielą polityków i społeczeństwo.
Szczególnie na Twitterze dało się zaobserwować ogólną wesołość widzów "
Tomasz Lis na żywo*", którzy w dość życzliwym dla "pani ministry" tonie komentowali jej niefortunną wypowiedź.

Nie wszyscy jednak wykazali się poczuciem humoru, ponieważ wśród publicystów pojawiły się takie opinie:
- A czy Stadiona Narodowa na mecz z Portugalią już gotowa? - napisał Marek Magierowski z "Rzeczpospolitej". Wtórował mu dr Olgierd Annusewicz:
- Ministro Mucho, prawie jak Donaldu Tusku!

d1q84ak

Sam Tomasz Lis postanowił odnieść się do rozmowy z Joanną Muchą i zamieścił na swoim serwisie taki oto wpis:
- (...) Prawdę mówiąc miałem wrażenie, że minister Mucha, która właśnie podpadła kibicom i kibolom w całym kraju zastanawiając się kto dobrał drużyny do Superpucharu Polski, nie będzie się wygłupiała i odpowie, że "pani minister" jest ok.
A tu nie, minister Mucha woli być ministrą Muchą. Jej prawo. Zastanawiam się tylko dlaczego chce być ministrą, a nie poprawia premiera Tuska, który siedząc obok niej mówi "minister Mucha" a nie "ministra Mucha".

Co myślicie o kolejnej wpadce Joanny Muchy? Przynajmniej przez chwilę było śmiesznie w "Tomasz Lis na żywo"...

(fot. mwmedia.pl)
Źródło: (fot. mwmedia.pl)

Zobaczcie odkrywczą wypowiedź "ministry" Joanny Muchy: * * Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas! Teleshow.pl na Facebooku

d1q84ak

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d1q84ak

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1q84ak
d1q84ak