Trwa ładowanie...

Tomasz Lis dostaje pogróżki: "ostrzymy noże" i "wyperda...laj z Polski"

Share
Tomasz Lis dostaje pogróżki: "ostrzymy noże" i "wyperda...laj z Polski"
Źródło: AKPA
d49qiz8

Niedawno Tomasz Lis poczuł się urażony pomówieniami na temat swojej rodziny. Wszystko przez notkę biograficzną w Wikipedii, która, jego zdaniem, zawiera nieprawdziwe informacje (). O szerzenie kłamstw oskarżył zwolenników partii Jarosława Kaczyńskiego, którzy, jak twierdzi, najwyraźniej w ten sposób chcą się na nim zemścić. O tym, że zwolennicy prawej strony sceny politycznej chcą się odegrać na gospodarz programu "Tomasz Lis na żywo" pisze także na łamach najnowszego wydania "Newsweeka". Naczelny tygodnika ujawnia, że jest adresatem niewybrednych komentarzy, których nadawcy, delikatnie mówiąc, nie życzą mu najlepiej.

"Prezes zapewnił niedawno, że żadnej zemsty nie będzie, ale cholera wie, czy słowa dotrzyma. Tym bardziej, że tzw. PiS-owski lud chce krwi. Pod każdym swoim tekstem czytam wpisy: 'co, strach cię obleciał', 'ostrzymy noże', 'twój koniec nadchodzi' albo "wyperda...laj z Polski'" - czytamy w felietonie Tomasza Lisa.

Dziennikarz zaznacza jednak, że nigdzie się nie wybiera.

d49qiz8

"Znikąd wyperda...lac nie zamierzam. Nie boje się o siebie, ale o Polskę" - pisze.

We wstępniaku publicysta odnosi się także do zaskakującej przemiany jednego z aktorów. Choć nazwisko Tomasza Karolaka nie pada, nie ulega wątpliwości, że chodzi właśnie o niego i kontrowersyjny wywiad jaki udzielił tygodnikowi "wSIECI". Zdaniem Lisa: "na naszych oczach trwają dwa wyścigi. Jeden dramatyczny o władzę w Polsce. Drugi tragikomiczny o łaski nowych panów, a przynajmniej złagodzenie ciosu, jaki chcą zapewne zadać przedstawicielom znienawidzonego salonu".

W tym ostatnim, w opinii Tomasza Lisa, bierze udział właśnie wspomniany aktor "Rodzinki.pl". Gospodarz publicystycznego programu TVP 2 nie jest w tym przekonaniu odosobniony. Z umizgów Karolaka wobec prawicy jakiś czas temu drwił m.in. Kuba Wojewódzki (zobacz: Wojewódzki zadrwił z przeprosin Karolaka w tygodniku "wSIECI")
.

Zobacz, jak Tomasz Karolak zachęcał w kampanii prezydenckiej do głosowania na Bronisława Komorowskiego.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
d49qiz8

Podziel się opinią

Share
d49qiz8
d49qiz8