PublicystykaTomasz Kammel: Lamentuje i przypomina swoją życiową porażkę!

Tomasz Kammel: Lamentuje i przypomina swoją życiową porażkę!

Tomasz Kammel: Lamentuje i przypomina swoją życiową porażkę!
Źródło zdjęć: © AKPA

19.10.2011 14:04, aktual.: 25.11.2013 12:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

*Tomasz Kammel najwidoczniej nadal nie może pogodzić się ze swoją porażką sprzed kilku lat, kiedy to wraz z narzeczoną został uwikłany w aferę "kammelgejt", zwolniony z pracy i wysłany na przymusową banicję. Kiedy już wszyscy zdążyli o tym zapomnieć, on wraca do sprawy i analizuje ją na łamach plotkarskiego magazynu...*

Prezenter wciąż nie może przeboleć, że kilka lat temu widzowie odwrócili się od niego i nie pomogli mu przejść przez głośną aferę z wielkimi pieniędzmi w tle. O swoich odczuciach opowiedział dziennikarce "Gali":

- Takiej historii ja moja nie życzę nikomu. Miałem koszmarny kryzys w 2009 roku. Z hukiem wywalili mnie z telewizji i to z niemerytorycznych powodów. Można by powiedzieć - nikczemnie, ze względu na głupi spisek.

Najwidoczniej prezenter "Pytania na śniadanie" czuje się największą ofiarą afery "kammelgejt" i nadal nie może wybaczyć "nikczemnym ludziom", przez których w jednej chwili runął cały jego świat.

Obraz
© (fot. AKPA)

Nadal przeżywa swoją porażkę Przypomnijmy, że kiedy w 2009 roku skandal wyszedł na jaw, nikt się nie spodziewał, że jego zakończenie będzie tak łagodne dla głównej oskarżonej, Katarzyny Niezgody oraz Tomasza Kammela.
Przekręty ukochanej dziennikarza zbiegły się w czasie z jego przymusowym odejściem z TVP. Prezenter przez długi czas pukał do drzwi wszystkich stacji telewizyjnych i prosił o angaż, lecz skompromitowanego Tomasza nikt nie chciał zatrudnić. Wtedy rozczarowany Kammel postanowił zostać kabareciarzem w klubie dla gejów.

Tak wtedy opisywał swoje problemy w "Vivie":
- Mój kontrakt z TVP został rozwiązany podstępnie. Dzisiaj wiem, że ludzie, którzy za tym stali, szukając możliwości umocnienia swojej pozycji w firmie, wykorzystali nadający się pretekst.

Z czasem afera "rozeszła się po kościach" i dziś mało kto o niej pamięta. Jesteśmy bardzo ciekawi, po co Tomasz Kammel znowu o niej mówi? Czyżby narzekał na brak zainteresowania mediów?

Obraz
© (fot. AKPA)

Problemy jeszcze bardziej ich zbliżyły do siebie?

Zobacz także:

[

Orgie w "Tańcu z gwiazdami"! ]( http://teleshow.pl/gid,13872521,img,13872604,kat,1024839,title,Orgie-w-Tancu-z-gwiazdami,galeria.html )
[

Janice Dickinson: Od seksbomby do karykatury kobiety! ]( http://teleshow.pl/gid,13859909,img,13859968,kat,1024839,title,Janice-Dickinson-Od-seksbomby-do-karykatury-kobiety,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także