Trwa ładowanie...

Tomasz Kammel do gwiazd: "Kompromitujecie się na całej linii"

Pandemia koronawirusa spowodowała nie tylko wysyp zachorowań, ale i pojawienie się całej masy "ekspertów". Tomasz Kammel zwrócił się do celebrytów pozujących na znawców tematu z mocnym apelem.

Tomasz Kammel do gwiazd: "Kompromitujecie się na całej linii"Źródło: ONS.pl
d4at84w
d4at84w

Gwiazdy od tygodni idą daleko w swoich przemyśleniach na temat pandemii i niestety dzielą się nimi z fanami. Doda i Edyta Górniak rozpowszechniają teorie spiskowe na temat koronawirusa. Blanka Lipińska odradza noszenie maseczek, bo "obniżają odporność". A Mateusz z FitLovers powtarza publicznie głupoty, że "wirus umiera w temperaturze powyżej 27 stopni". I właśnie do takich znanych i lubianych Tomasz Kammel wystosował swój apel.

Obejrzyj: Najgłupsze wypowiedzi gwiazd o koronawirusie

"Do wszystkich znanych i cenionych za swe aktorstwo, pływanie, śpiewanie. Pamiętajcie, że skądkolwiek Covid się wziął, nie ma jeszcze na niego lekarstwa. Opowiadanie, że 250 tysięcy zgonów to nic, bo grypa zbiera większe żniwo, jest głupotą" – napisał Kammel na Instagramie.

d4at84w

Prezenter oskarża bezmyślne gwiazdy: "Wprowadzacie degrengoladę, pożywkę dla pandemii strachu".

"Nikomu nie odbieram prawa głosu, ale proszę znanych z mediów. Zanim otworzycie usta, odpowiedzcie sobie sami, czy macie naukową wiedzę, by zajmować stanowisko?" – pyta Kammel.

"Czy zanim opowiecie na forum o światowym spisku odwiedzacie chociaż jedną stronę weryfikującą fake newsy? Bo jeśli tego nie robicie, kompromitujecie się na całej linii" – dodał bez ogródek.

d4at84w

Swój mocny wpis kończy prośbą, by każdy zajmował się tym, co umie robić najlepiej. "Pięknie śpiewajcie, kreujcie role, czy zdobywajcie sportowe medale olimpijskie. A wszyscy zajmijmy się tym, o co chodzi najbardziej - dbajmy o siebie nawzajem, szczególnie o tych mniej zdrowych, nie tak już młodych i sprawnych".

d4at84w
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4at84w