Trwa ładowanie...
d3p3trg

Tomasz Kammel do gwiazd: "Kompromitujecie się na całej linii"

Pandemia koronawirusa spowodowała nie tylko wysyp zachorowań, ale i pojawienie się całej masy "ekspertów". Tomasz Kammel zwrócił się do celebrytów pozujących na znawców tematu z mocnym apelem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tomasz Kammel ma dość rozpowszechniania fake newsów o pandemii
Tomasz Kammel ma dość rozpowszechniania fake newsów o pandemii (ONS.pl)
d3p3trg

Gwiazdy od tygodni idą daleko w swoich przemyśleniach na temat pandemii i niestety dzielą się nimi z fanami. Doda i Edyta Górniak rozpowszechniają teorie spiskowe na temat koronawirusa. Blanka Lipińska odradza noszenie maseczek, bo "obniżają odporność". A Mateusz z FitLovers powtarza publicznie głupoty, że "wirus umiera w temperaturze powyżej 27 stopni". I właśnie do takich znanych i lubianych Tomasz Kammel wystosował swój apel.

Obejrzyj: Najgłupsze wypowiedzi gwiazd o koronawirusie

"Do wszystkich znanych i cenionych za swe aktorstwo, pływanie, śpiewanie. Pamiętajcie, że skądkolwiek Covid się wziął, nie ma jeszcze na niego lekarstwa. Opowiadanie, że 250 tysięcy zgonów to nic, bo grypa zbiera większe żniwo, jest głupotą" – napisał Kammel na Instagramie.

d3p3trg

Prezenter oskarża bezmyślne gwiazdy: "Wprowadzacie degrengoladę, pożywkę dla pandemii strachu".

"Nikomu nie odbieram prawa głosu, ale proszę znanych z mediów. Zanim otworzycie usta, odpowiedzcie sobie sami, czy macie naukową wiedzę, by zajmować stanowisko?" – pyta Kammel.

"Czy zanim opowiecie na forum o światowym spisku odwiedzacie chociaż jedną stronę weryfikującą fake newsy? Bo jeśli tego nie robicie, kompromitujecie się na całej linii" – dodał bez ogródek.

d3p3trg

Swój mocny wpis kończy prośbą, by każdy zajmował się tym, co umie robić najlepiej. "Pięknie śpiewajcie, kreujcie role, czy zdobywajcie sportowe medale olimpijskie. A wszyscy zajmijmy się tym, o co chodzi najbardziej - dbajmy o siebie nawzajem, szczególnie o tych mniej zdrowych, nie tak już młodych i sprawnych".

Zgadzacie się z apelem Tomasza Kammela?

d3p3trg

Podziel się opinią

Share
d3p3trg
d3p3trg