Trwa ładowanie...

Tomasz Kammel: już nie chodzi z Niezgodą, bo...

Share
Tomasz Kammel: już nie chodzi z Niezgodą, bo...Źródło: AKPA
d78oklr

[

]( http://www.fakt.pl )
Koniec drogich restauracyjek, obnoszenia się z luksusem i wykwintnych garniturów. *Tomasz Kammel (40 l.) już niedługo przejdzie prawdziwą przemianę. Zamiast prezentować iście lordowski sznyt, ma teraz stać się bardziej swojski. Na razie Tomasz najwyraźniej zaczął pracę nad swoim nowym wizerunku od... odstawienia Katarzyny Niezgody (42 l.)!*

d78oklr

Te wszystkie działania są konieczne, bo odkąd Kammel wrócił do TVP 2, szefowie stacji mają wobec niego duże oczekiwania. Do tej pory prezenter kojarzył się raczej z wystawnym życiem, dalekim od problemów, z którymi zmagają się widzowie programów śniadaniowych.

W dodatku w tajnych badaniach, które rzekomo przeprowadziła stacja, Tomasz nie wypadł najlepiej. Chodzi o jego wiarygodność, która była mocno nadszarpnięta po ostatnim odejściu ze stacji w atmosferze skandalu. Kammel dostał wyraźne polecenie – musi się zmienić!

Tomasz już zrobił pierwszy krok w tym kierunku. Jego nowa fryzura przestała wyglądać jak spod nożyc najdroższych warszawskich fryzjerów. Ponadto zamiast drogich garniturów, gwiazdor ma teraz częściej pokazywać się w jeansach i swetrach. Zalecono mu ponoć nawet, by rzadziej pokazywał się w swoim luksusowym porsche. Ale przede wszystkim Kammel zaczął chodzić samotnie na imprezy. Choć jego partnerka Kasia Niezgoda nie zrezygnowała z bywania na salonach, to od niedawna pojawia się sama i w zupełnie innych miejscach niż ukochany.

Czyżby to również miał być przemyślany ruch związany z nowym wizerunkiem gwiazdora? Przecież jego partnerka, była prezes banku, a teraz szefowa znanego domu mody, choćby bardzo się starała, nigdy nie będzie kojarzyć się ze skromnym życiem przeciętnego zjadacza chleba...

d78oklr

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Hanks skakał z huśtawki

[

Wyzwolona telewizja! Ich piersi zawsze grają główną rolę ]( http://teleshow.pl/gid,13183943,img,13183977,kat,1024839,title,Ich-piersi-graja-glowna-role-w-programach-rozrywkowych,galeria.html )
[

Natasza szokuje strojem na wizji ]( http://teleshow.pl/gid,13196927,img,13196965,kat,1024837,title,Natasza-Urbanska-szokuje-strojem,galeria.html )
[

Cała prawda o Maćku z „Klanu” ]( http://teleshow.wp.pl/ile-lat-ma-macius-z-klanu-6026602789311617g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d78oklr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d78oklr
d78oklr