Trwa ładowanie...
15-09-2015 15:51

Tom Hardy zgasił dziennikarza podczas konferencji prasowej

Tom Hardy zgasił dziennikarza podczas konferencji prasowejŹródło: ONS.pl
d30qezb
d30qezb

Choć w zawodzie dziennikarza dociekliwość to podstawa, redaktor brytyjskiego portalu związanego ze środowiskiem osób LGBT z pewnością pożałował pytania, które zadał aktorowi. Dziennikarz, nawiązując do jednego z wywiadów Hardy'ego sprzed lat, starał się dowiedzieć więcej na temat jego orientacji seksualnej.

- Postać filmowa, w którą się wcielasz, nie kryje się ze swoją seksualnością. Twoja z kolei, wziąwszy pod uwagę wywiady, których udzieliłeś w przeszłości, nie jest jednoznaczna. Myślisz, że celebrytom trudno jest rozmawiać z mediami o tych sprawach? - zapytał przedstawiciel "Daily Extra".

Choć pytanie nie padło wprost, Tom Hardy najwyraźniej nie był zadowolony z kierunku, w jakim zmierza rozmowa z dziennikarzem. Zapytał więc, co konkretnie autor tego pytania ma na myśli. Kiedy dziennikarz przywołał wywiad aktora z 2008 roku dla gejowskiego magazynu "Attitude", w którym gwiazda przyznała się do kontaktów seksualnych z mężczyznami, Hardy wciąż domagał się skonkretyzowania pytania.

d30qezb

- No dobra, ale jakie jest pytanie? - dopytywał, po czym odpowiedział.

- Nie, nie wydaje mi się, by celebrytom było trudno rozmawiać z mediami o seksualności. Chcesz zapytać o moją? - tym razem on zaskoczył dziennikarza i choć ten przytaknął, wystarczyło jedno słowo Hardy'ego, by zakończyć tę niezręczną konwersację.

- Dlaczego? - zapytał aktor, po czym podziękował dziennikarzowi za rozmowę. Zobaczcie wideo.

(fot. ONS.pl, n/z Tom Hardy z drugą żona, aktorką Charlotte Riley)
Źródło: (fot. ONS.pl, n/z Tom Hardy z drugą żona, aktorką Charlotte Riley)
d30qezb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d30qezb