To się nazywa rozmach! Raper wszczepił sobie w czoło diament

Lil Uzi Vert wszczepił sobie diament w czoło.
Lil Uzi Vert wszczepił sobie diament w czoło.
Źródło zdjęć: © Instagram.com

05.02.2021 00:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tak kontrowersyjnej historii dawno nie było. Amerykański raper Lil Uzi Vert wszczepił sobie w czoło diament: "Ma 10, prawie 11 karatów".

Lil Uzi Vert, a właściwie Symere Woods to jeden z najpopularniejszych amerykańskich raperów ostatniego czasu. Jego ostatni album zdobył miano najlepiej sprzedającego się rapowego projektu 2020 roku. Na Instagramie obserwuje go niemal 14 milionów osób, choć na jego profilu można znaleźć tylko dziewięć postów.

Jego twórczość sprzedaje się całkiem nieźle, tak więc i na brak pieniędzy Lil Uzi Vert narzekać nie może. Zarobione na muzyce dolary raper postanowił wydać w dość nieoczekiwany sposób.

Na Instagramie rapera pojawiło się krótkie wideo, po którym jego fani już wiedzieli co się dzieje. Lil Uzi Vert sam zresztą potwierdził, że na jego czole znajduje się diament. Nie jest to jednak żadna naklejka, ani chwilowa fanaberia. Wart 24 miliony dolarów różowy diament został w jego czoło wszczepiony. "Ma 10, prawie 11 karatów" - chwalił się.

Nie sam diament zaskoczył jednak jego fanów, a fakt, że nie znajduje się on równo na środku czoła. Lil Uzi Vert tłumaczy to obrzękiem po zabiegu. Za jakiś czas sprawdzimy więc, czy symetria została zachowana!

Spodziewaliście się, że ktoś w ogóle może wpaść na tak szalony pomysł?

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także