Trwa ładowanie...

To ona zastąpi Tyszkiewicz. Ola Jordan nową jurorką "Tańca z gwiazdami"

Na tę wiadomość czekały od kilku tygodni media oraz fani programu. Kto zajmie miejsce w fotelu jurora po Beacie Tyszkiewicz? Na medialnej giełdzie pojawiło się kilka gorących nazwisk, ale Jej nie spodziewał się nikt! Poznajcie ją! Oficjalnie przedstawiamy nową jurorkę ósmej edycji "Tańca z gwiazdami" - Olę Jordan.

To ona zastąpi Tyszkiewicz. Ola Jordan nową jurorką "Tańca z gwiazdami"Źródło: Materiały prasowe
d2c37fw
d2c37fw

Ola Jordan - profesjonalna tancerka polskiego pochodzenia, znana z brytyjskiej edycji programu "Taniec z gwiazdami", w której występowała przez 10 lat! W parze z dziennikarzem telewizyjnym BBC Chrissem Hollinsem zdobyła Kryształową Kulę. Od 2 marca to właśnie ona będzie nową jurorką w 8.edycji polsatowskiego show.

Do Wielkiej Brytanii wyjechała za namową swojego męża Anglika – Jamesa Jordana, który jednocześnie jest jej partnerem tanecznym i od 18 lat tworzą szczęśliwą parę, zarówno na parkiecie, jak i w życiu. Byli jedną z najgorętszych par tanecznych występujących w brytyjskiej edycji "Tańca z Gwiazdami". Od kilku lat prowadzą własną szkołę tańca. W 2010 r. byli jurorami programu "Dancing on Wheels", w którym tancerze partnerują osobie poruszającej się na wózku inwalidzkim. Gdziekolwiek Ola się pojawia w Wielkiej Brytanii, wzbudza ogromne zainteresowanie mediów i fanów, którzy ustawiają się do niej w kolejce po zdjęcia i autografy.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Ola tańczy od 10 roku życia, specjalizuje się w tańcach latynoamerykańskich, a jej ulubionym tańcem jest rumba. Kiedy mieszkała w Polsce jej wieloletnią nauczycielką tańca była… Iwona Pavlović. Jest finalistką najbardziej prestiżowych turniejów tanecznych: Międzynarodowych Zawodów Blackpool Professional Rising Stars Latin, British Championships for Professional. Ma na swoim koncie również tytuł Mistrzyni Polski w 1999 r. Dwa lata temu napisała książkę, w której opisała swoją życiową przygodę z tańcem "Strictly Ola" ("Po prostu Ola").

d2c37fw

Jak zareagowała na propozycję zostania jurorką w polskiej edycji programu "Taniec z gwiazdami" i co jest dla niej najważniejsze w tańcu?

– To dla mnie ogromne wyróżnienie i nowe wyzwanie zawodowe, a przy okazji spełnię największe marzenie moich rodziców, którzy nareszcie zobaczą mnie w polskiej telewizji. Do tej pory oglądali mnie tylko w brytyjskiej. Bardzo mnie też cieszy, że będę ich co tydzień odwiedzać w domu. Nie wiem tylko, jak to się skończy dla mojej figury, bo uwielbiam kotlety schabowe mojej mamy i generalnie wszystko, co dla mnie ugotuje. Od 18 lat nie mieszkam w Polsce, nie znam polskich gwiazd, więc program "Taniec z gwiazdami" będzie dla mnie dużą nowością pod każdym względem. Nie chcę niczego planować, bardzo chciałabym być mile zaskoczona. A najważniejsze w tańcu są dla mnie bliskość i emocje. Taniec to moja pasja i całe moje życie.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
d2c37fw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2c37fw