Trwa ładowanie...
13-01-2014 17:54

"To nie koniec świata": Ruszają zdjęcia do 2. sezonu

"To nie koniec świata": Ruszają zdjęcia do 2. sezonuŹródło: Polsat
d22f7ff
d22f7ff

Romantyczna stolica miłości, czyli Biała Podlaska, powróci wkrótce na antenę Polsatu. 14 stycznia rozpoczną się zdjęcia do 2. sezonu komedii romantycznej w odcinkach *"To nie koniec świata".*

Kończący jesienną serię dramatyczny wypadek unieruchomi Ankę na długie miesiące, jednak znajdzie się pod troskliwą opieką. I to nie tylko Pawła, ale też lekarza Adama (Piotr Stramowski)
. Czy Pawłowi i Ance uda się zrealizować plan przeprowadzki do Warszawy?

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,32819,title,To-nie-koniec-swiata,serial.html )**

d22f7ff

Ula i Darek, którzy zaczną przygotowania do ślubu. Jednak nie wszystko potoczy się, tak, jak by tego chcieli. A to między innymi za sprawą tajemniczej dziewczyny (Anna Karczmarczyk)
, która przewróci ich świat do góry nogami...

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,32819,title,To-nie-koniec-swiata,serial.html )**

d22f7ff

Na tym jednak nie koniec zaskakujących splotów zdarzeń. Kazimierza będzie prześladować zagadkowy człowiek w czarnej kominiarce. Z kolei na warszawskim planie pojawi się Katarzyna Zielińska i wcieli się w rolę przebojowej dziennikarki, która, jak mówi reżyser Łukasz Jaworski, na pewno nie będzie słodką panienką!

W pozostałych rolach wystąpią: Dorota Pomykała, Marek Frąckowiak, Artur Dziurman, Paweł Królikowski, Ewa Konstancja Bułhak i Klaudia Halejcio.

Za produkcję "To nie koniec świata" odpowiada firma AKTIV MEDIA, która ma na swoim koncie m.in. seriale "Tylko miłość" czy "Nowa". Reżyserem jest Łukasz Jaworski, a autorkami scenariusza: Hanna Węsierska, Danuta Łukasińska, Wojciech Saramonowicz.

Premierowe odcinki 2. sezonu *"To nie koniec świata" zostaną wyemitowane już wiosną na antenie Telewizji POLSAT.*

d22f7ff

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,32819,title,To-nie-koniec-swiata,serial.html )**

d22f7ff
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d22f7ff