Trwa ładowanie...
17-04-2014 14:56

"To nie koniec świata": Pokusy i groźby

"To nie koniec świata": Pokusy i groźbyŹródło: Mikołaj Tym / Aktiv Media
d4gzblv
d4gzblv

Nowi bohaterowie, emocje i niespodzianki... Zapraszamy na 20 odcinek „To nie koniec światakoniec świata” i kolejne fotostory! Co wydarzy się w najbliższym tygodniu w serialu? Anka dostanie w redakcji kolejne zadanie i nakręci materiał z udziałem Adama. Jednak tym razem szczęście się od niej odwróci... i dziewczynie zagrozi dziennikarska kompromitacja!

W dodatku Anka ukryje przed Pawłem fakt, że w pracy coraz częściej spotyka doktora Adama Tenczyńskiego.... A konkretnie: niemal każdego dnia. Jak Paweł zareaguje, jeśli pozna jej sekret?

Tymczasem w Agro pojawi się nowy, ekscentryczny gość: znany pisarz Klaudiusz Potocki (w tej roli Piotr Rogucki - aktor, muzyk, lider zespołu Coma i juror show „Must be the music”).

Mężczyzna wyzna Halinie, że pisze książki pod pseudonimem „Danielle del Como”. A gospodyni od razu się rozpromieni:
- Ja pana czytałam! Moja córka też! To takie piękne opowiadania... Mam całą serię!

Artysta zacznie opowiadać o swojej pracy, podróżach i „wielkim świecie”... A Halina z każdym słowem będzie coraz bardziej oczarowana. Czy Ula też ulegnie jego urokowi i Darek będzie miał powody do zazdrości?

d4gzblv

Do Blanki przyjedzie mężczyzna, którego unikała przez kilka ostatnich tygodni. I spróbuje zmusić dziewczynę, by opuściła Białą Podlaską oraz ojca... - Tak się nie robi! Są zasady: nie wyjeżdża się bez słowa! (...) Blanka, wróć ze mną do domu!

- Daj mi spokój!
- Nie możesz ciągle uciekać...
- Puść mnie!
Czy Zoltan okaże się naprawdę niebezpieczny? I jaki związek łączył go dotąd z Blanką?

A w finale: małżeńskie przygody Nory! Policjantka urządzi mężowi ostre przesłuchanie – pewna, że miał coś wspólnego z kolejną kradzieżą. Burmistrz jednak zaprzeczy i postanowi sam odnaleźć złodzieja...
- Jesteś głównym podejrzanym, nie ma innego!
- To ci go znajdę, zobaczysz! Będziesz mnie błagać o przebaczenie za te podejrzenia... A ja długo się będę zastanawiał, czy ci przebaczyć!

Jaki będzie finał? Odpowiedź tylko na antenie Polsatu – już dziś o 22:00 - zapraszamy!

d4gzblv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4gzblv