Trwa ładowanie...
06-09-2013 16:59

"To nie koniec świata": Już w niedzielę startuje nowa komedia romantyczna Telewizji Polsat

"To nie koniec świata": Już w niedzielę startuje nowa komedia romantyczna Telewizji PolsatŹródło: Polsat
d3ed81v
d3ed81v

Wraz z zakończeniem wakacji do telewizyjnej ramówki powracają dobrze znane seriale. Nie zabraknie jednak też nowych produkcji. Jedną z nich jest seria "To nie koniec świata", która zadebiutuje na antenie już 8 września.

Koniec świata! Tylko gdzie on jest? W Australii, Arktyce, a może zwyczajnie… w Białej Podlaskiej? Będzie miał okazję przekonać się o tym warszawski manager piłkarski Paweł Anuszkiewicz (Krystian Wieczorek)
, który pewnego dnia, w wyniku niezbyt fortunnego splotu okoliczności i co tu ukrywać - czujnego ucha swojego klienta - straci prawie wszystko: pracę, mieszkanie i pozycję w środowisku. Prawie… bo zostały mu jeszcze: dom, a właściwie jego połowa oraz dług w postaci wysokiej kary umownej dla byłego pracodawcy. Sęk w tym, że dom znajduje się w okolicach Białej Podlaskiej, czyli na prawdziwym końcu świata! Cóż… w pewnych sytuacjach trzeba się poświęcić i na ów koniec udać. A jak on wygląda? O tym widzowie przekonają się już w najbliższą niedzielę, 8 września, o godz. 22.

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,32819,title,To-nie-koniec-swiata,serial.html )**

d3ed81v

Zbyt wiele kłopotów, jak na jednego bezrobotnego managera? O nie! Okaże się bowiem, że odzyskanie połowy domu w Białej Podlaskiej to nie bułka z masłem. Harda właścicielka majątku (o ironio! trenerka piłki nożnej) Anka Szostakowska (Karolina Gorczyca)
nie ułatwi mu tej sprawy. Męski urok, o którego niesamowitej sile przekonany jest Paweł tym razem …. jakoś nie zadziała. Co prawda, znajdzie sprzymierzeńców w osobie burmistrza (Paweł Królikowski)
oraz właściciela miejscowego warsztatu samochodowego Dareczka (Eryk Lubos), jednak czy ich dyskretna pomoc wystarczy, by zmusić Ankę do sprzedaży nieruchomości? Pikanterii doda fakt, iż Darek to narzeczony najlepszej przyjaciółki Anki – Ulki (Magdalena Lamparska). A lojalna Ulka będzie starać się zrobić wszystko, by ta dachu nad głową nie straciła. Na dodatek burmistrz postanawia zatrudnić Pawła w klubie sportowym, w którym pracuje Anka. Będą musieli ze sobą współpracować… Jak potoczą się dalsze losy bohaterów serialu? Czy Anka i Paweł dojdą do porozumienia? Czy
malownicze plenery skuszą Pawła i zdecyduje się zagościć tam na dłużej? A może przeciwnie – zrobi wszystko, by jak najszybciej wyrwać się stamtąd do Warszawy. Jak bliższa znajomość z Pawłem wpłynie na związek Ulki i Darka? Czy marzenie dziewczyny o ślubie z kochającym wolność narzeczonym będzie miało szansę się ziścić? A może pojawi się ktoś inny?

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,32819,title,To-nie-koniec-swiata,serial.html )**

d3ed81v

W pozostałych rolach wystąpią: Dorota Pomykała (Halina), Marek Frąckowiak (Stanisław), Artur Dziurman (Kazimierz), Katarzyna Galica (Justyna), Marek Siudym (Maciej), Ada Fijał (Kamila) oraz m.in.: Przemysław Bluszcz, Joanna Orleańska, Tadeusz Huk, Kamil Kula.

Za produkcję "To nie koniec świata" odpowiada firma AKTIV MEDIA, która ma na swoim koncie m.in. seriale „Tylko miłość” czy „Nowa”. Reżyserem jest Łukasz Jaworski, a autorkami scenariusza: Hanna Węsierska i Ewa Sienkiewicz.

Zapraszamy do niezwykle energetycznych okolic Białej Podlaskiej od 8 września w każdą niedzielę o godzinie 22.

d3ed81v
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ed81v