"To nie koniec świata": Czas na nową bohaterkę!

"To nie koniec świata": Czas na nową bohaterkę!
Źródło zdjęć: © Mikołaj Tym / Aktiv Media

25.03.2014 15:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W 17. odcinku *"To nie koniec świata" pojawi się nowa bohaterka - Blanka. Tajemnicza blondynka, która przyjedzie do Białej Podlaskiej i wyzna, że jest córką Darka. Tym samym do obsady serialu dołączy Anna Karczmarczyk.*

Niezależna, pełna determinacji – Blanka to prawdziwy "wolny duch". Kocha jazdę na motorze, potrafi sama naprawić auto... I nie boi się ryzyka. By poznać ojca będzie gotowa przejechać nawet pół kraju. A młoda gwiazda – Anna Karczmarczyk – niezwykle swoją bohaterkę przypomina. Aktorka wygląda delikatnie i dziewczęco, ale jest prawdziwą „chłopczycą”. Zna sztuki walki, umie całkiem nieźle strzelać, a do tego sama wykonuje przed kamerami niebezpieczne sceny.

- Lubię adrenalinę i sceny kaskaderskie – wyznała Karczmarczyk w jednym z wywiadów. - Sprawia mi olbrzymią frajdę, gdy mogę sama uczestniczyć w niebezpiecznych scenach. Jestem sprawna fizycznie, upadać potrafię, swego czasu ćwiczyłam karate, więc nie widzę powodu, aby zastępował mnie kaskader.

**[

]( http://teleshow.wp.pl/to-nie-koniec-swiata-6029128628773505c )**

Piękna aktorka, podobnie jak serialowa Blanka, uwielbia też jazdę na motorze. I przyznaje, że pasją do motoryzacji zaraził ją starszy brat.

- Moja mama czasami śmieje się, że nigdy nie znajdę męża! - żartuje gwiazda. - Zawsze wiedziałam, czego chcę, jestem samodzielna, a do tego mam takie zainteresowania, jakie mam – motoryzację. Przyjęło się uważać, że to domena mężczyzn. I rzeczywiście, jeśli kobieta prowadzi lepiej niż mężczyzna, robi się problem!

Jak Darek przyjmie wiadomość o tym, że został ojcem i to niemal 20 lat temu? Czy Blanka zdobędzie sympatię Uli, swojej przyszłej "macochy"?

Odpowiedź tylko na antenie Polsatu w kolejnym odcinku serialu *"To nie koniec świata".*

**[

]( http://teleshow.wp.pl/to-nie-koniec-swiata-6029128628773505c )**

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (6)
Zobacz także