Trwa ładowanie...
d3ez18k

To nie bracia Mroczek mieli zagrać bliźniaków Zduńskich w "M jak miłość". Propozycję początkowo dostał ktoś inny

Najpopularniejsze rodzeństwo w Polsce o mały włos obeszło by się smakiem po roli w "M jak Miłość". Początkowo braci Zduńskich zagrać mieli inni bliźniacy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marcin Mroczek i Rafał Mroczek
Marcin Mroczek i Rafał Mroczek (East News, Fot: East News)
d3ez18k

Marcin Mroczek i Rafał Mroczek z "M jak miłość" związani są od samego początku istnienia serialu. Tasiemiec obchodził ostatnio swoje 18. urodziny, co sprzyja przypominaniu ciekawostek na temat produkcji. Teraz okazuje się, że bracia Mroczek o mały włos nie dostaliby swojej roli.

ZOB ACZ TAKŻE: Marcin Mroczek o "M jak Miłość"

Jak podaje portal światseriali.interia.pl, pierwotnie propozycję zagrania Piotra i Pawła Zduńskich otrzymali bracia Zacharzewscy. Ostatecznie, 18-letni wówczas panowie odmówili.

Marcin i Maciej nie chcieli się "szufladkować" zaczynając od roli w serialu. Zamiast tego postanowili pójść do szkoły teatralnej. Kolejnymi kandydatami do roli, byli bracia Mroczek, którzy według scenarzystów pasowali idealnie.

d3ez18k

- Gdy kształtowała się obsada "Emki", zadzwonił do nas ktoś z produkcji z propozycją zagrania bliźniaków. Byliśmy w klasie maturalnej, przeszkodą była odległość do Warszawy i ostatecznie nie podjęliśmy rozmów - wspomina Marcin Zachrzewski.

East News

Teraz od ośmiu lat aktor występuje w serialu "Na dobre i na złe", gdzie wciela się w postać lekarza Borysa Jakubka. Jednak szerszej publiczności bracia Zachrzewscy dali się poznać w serialu "BrzydUla".

Póki co była to jedyna okazja, w której razem pojawili się na ekranie.

d3ez18k

Podziel się opinią

Share

d3ez18k

d3ez18k