Trwa ładowanie...
d30faiw

To może być koniec "Lata z radiem". Polskie Radio zawiesza wakacyjną trasę

Jak donosi serwis "Press", Polskie Radio planuje rezygnację z trasy koncertowej "Lata z radiem". Możliwe, że w tym roku odbędzie się tylko jeden koncert.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
To koniec koncertów "Lata z radiem"?
To koniec koncertów "Lata z radiem"? (East News)
d30faiw

Koncerty w ramach trasy "Lata z radiem" odbywały się w ostatnich latach w każde wakacje i rozgrzewały publiczność w średnio 20 miastach. Przeważnie impreza finansowana była w całości z pieniędzy od sponsorów i miast, do których zawitała. Choć występy towarzyszące sztandarowej letniej audycji radiowej Jedynki były wyczekiwane przez wielu fanów polskiej muzyki, w tym roku trasa nie zostanie zorganizowana.

Z informacji serwisu "Press" wynika, że w tym roku władze Polskiego Radia nie planują serii imprez. Początkowo w radiu mówiono, że może się odbyć kilka koncertów, ale najbardziej prawdopodobne jest, że zorganizowany zostanie tylko jeden w Wieluniu. Polskie Radio nie zamierza jednak rezygnować z kultowej audycji "Lato z radiem" w Jedynce. W związku z tym pojawiła się koncepcja, co można zaproponować słuchaczom zamiast występów artystów. Radio chce organizować wizyty dziennikarzy w różnych miastach, z których poprowadziliby oni wakacyjną audycję.

Myślicie, że odbiorcy Polskiego Radia będą zadowoleni?

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

d30faiw

Podziel się opinią

Share

d30faiw

d30faiw