Trwa ładowanie...

To może być koniec "Lata z radiem". Polskie Radio zawiesza wakacyjną trasę

Jak donosi serwis "Press", Polskie Radio planuje rezygnację z trasy koncertowej "Lata z radiem". Możliwe, że w tym roku odbędzie się tylko jeden koncert.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

To może być koniec "Lata z radiem". Polskie Radio zawiesza wakacyjną trasęŹródło: East News
d1wpsdx
d1wpsdx

Koncerty w ramach trasy "Lata z radiem" odbywały się w ostatnich latach w każde wakacje i rozgrzewały publiczność w średnio 20 miastach. Przeważnie impreza finansowana była w całości z pieniędzy od sponsorów i miast, do których zawitała. Choć występy towarzyszące sztandarowej letniej audycji radiowej Jedynki były wyczekiwane przez wielu fanów polskiej muzyki, w tym roku trasa nie zostanie zorganizowana.

Z informacji serwisu "Press" wynika, że w tym roku władze Polskiego Radia nie planują serii imprez. Początkowo w radiu mówiono, że może się odbyć kilka koncertów, ale najbardziej prawdopodobne jest, że zorganizowany zostanie tylko jeden w Wieluniu. Polskie Radio nie zamierza jednak rezygnować z kultowej audycji "Lato z radiem" w Jedynce. W związku z tym pojawiła się koncepcja, co można zaproponować słuchaczom zamiast występów artystów. Radio chce organizować wizyty dziennikarzy w różnych miastach, z których poprowadziliby oni wakacyjną audycję.

Myślicie, że odbiorcy Polskiego Radia będą zadowoleni?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1wpsdx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1wpsdx