Trwa ładowanie...

To mogło skończyć się tragicznie! Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie poparzonych pleców

Martyna Wojciechowska w mediach społecznościowych bardzo często dzieli się kulisami pracy nad programem "Kobiety na krańcu świata". Przygotowywanie odcinków zazwyczaj jest bardzo niebezpieczne. Głównie za sprawą warunków pogodowych oraz kulturowych panujących w danym miejscu. Tym razem dziennikarka pokazała skutki oparzeń tropikalnym słońcem.

To mogło skończyć się tragicznie! Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie poparzonych plecówŹródło: Instagram.com
d2bp4tm
d2bp4tm

Jeżeli chodzi o Martynę Wojciechowską, to jest to osoba, która bardzo często stąpa po grząskim gruncie i naraża swoje zdrowie. Ostatnio na Instagramie opublikowała zdjęcie, które pokazuje rozległe oparzenia spowodowane malezyjskim słońcem.

W krytycznej sytuacji przy realizowaniu "Kobiet na krańcu świata" prowadzącej program pomogła producentka. W podziękowaniach napisała kilka słów na Instagramie.

- Oto Kasia Białek. Producentka programu Kobieta na krańcu świata. Absolutny unikat!!! Tytan pracy, odbiera moje telefony z kolejnymi pomysłami i przemyśleniami nawet w środku nocy, a kiedy wszyscy śpią. Ona jeszcze sprawdza każdą sekundę programu... Kobieta "do tańca i do różańca", do wspólnego poparzenia się malezyjskim słońcem. I do płakania nad losem naszych Bohaterek.
A że czasem traci cierpliwości i "szybko się odpala" to na wszelki wypadek warto mieć przy sobie gaśnicę. Dziękuję Białku!

d2bp4tm

Fani natychmiastowo zareagowali na fotkę. Wyrażali lęk, współczucie oraz dzielili się skutecznymi poradami na oparzenia.

- Mnie też boli od samego patrzenia.
- Biedulki. Polecam jednak zawsze mieć przy sobie żel aloesowy. Jest niezastąpiony.
- Ale tak się poddawać palącemu słońcu...czy to rozsądne madam Martynko?
- Program pierwsza klasa. O dziewczynach nie ma co pisać, bo są najlepsze na świecie. Tak trzymać.
- To się nazywa poświęcenie. Wasze zaangażowanie widać w programach, które tworzycie. Dziękujemy Wam za to!

Podróżniczy program "Kobiety na krańcu świata" budzi za każdym razem mnóstwo emocji. W każdym odcinku pokazywane są wzruszające historie kobiet, które zmagają się z problemami i pokazują siłę płci pięknej z różnych stron globu.

d2bp4tm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2bp4tm