Trwa ładowanie...
01-03-2017 17:13

To już koniec? "Współczesna rodzina" ma kłopoty

To zła wiadomość dla fanów "Współczesnej rodziny". Nad produkcją zawisły czarne chmury, głównie z powodu braku porozumienia w kwestiach finansowych. W efekcie dziewiąty sezon stoi pod znakiem zapytania.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

To już koniec? "Współczesna rodzina" ma kłopotyŹródło: Materiały prasowe
d2u29o2
d2u29o2

Jak się okazuje, studio 20th Century Fox nie przedłużyło jeszcze kontraktów gwiazdom produkcji – Soffi Vergarze, Julii Bowen, Tyowi Burrellowi, Edowi O’Neillowi, Ericowi Stonestreetowi i Jessemu Fergusonowi. Jak donosił „Hollywood Reporter”, podobna sytuacja miała miejsce już cztery sezony wcześniej, ale obu stronom udało się dojść do porozumienia. Jednak negocjacje podobno z roku na rok są coraz trudniejsze.

To jednak nie wszystko. Do porozumienia nie mogą dojść też studio FOX i stacja ABC, która nadaje serial. Najbardziej sporna okazała się kwestia budżetowa. „Hollywood Reporter” podaje, że to ABC ponosi większość kosztów powstawania odcinków, a z biegiem czasu i malejącą oglądalnością sitcom staje się coraz mniej opłacalny. Źródła portalu zaznaczają dodatkowo, że jeśli kwestie finansowe wciąż będą sprawiać liczne problemy, studio FOX może rozważyć sens produkowania kolejnych sezonów.

Z medialnych doniesień wynika, że nie padły na razie ostateczne negocjacje, a szefostwo stacji czeka na rozwój wypadków i finał negocjacji kontraktów w sprawie „Teorii wielkiego podrywu” stacji CBS, by mieć jakieś odniesienie. Przypomnijmy, że gwiazdy zarówno „Teorii Wielkiego Podrywu” jak i „Współczesnej rodziny” należą do najlepiej opłacanych amerykańskich telewizyjnych aktorów.

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Zobacz także: Na co warto czekać? Gorące serialowe premiery 2017

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2u29o2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2u29o2