Trwa ładowanie...

To już koniec wielkiej tajemnicy. Czego doszukali się fani serialu "Bates Motel"?

Serial "Bates Motel" coraz bardziej nawiązuje do filmu Alfreda Hitchcocka "Psychoza". Czego dopatrzyli się widzowie?

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

To już koniec wielkiej tajemnicy. Czego doszukali się fani serialu "Bates Motel"?
Źródło: Youtube.com
dsyjfc7

"Bates Motel" oparty jest na "Psychozie" Alfreda Hitchcocka. Anthony Cipriano przystosował historię na potrzeby małego ekranu. Serial opowiada o tym, co wydarzyło się przed akcją znaną z "Psychozy", czyli jak Norman Bates stał się szaleńcem prowadzącym zabójczy motel.

20 lutego br. wyemitowano pierwszy odcinek 5. sezonu "Bates Motel". Choć nowa odsłona nieco rozczarowała wiernych fanów produkcji, twórcy zadbali o to, aby na ekranie pojawiło się kilku nowych bohaterów. Przypomnijmy, że Norman poznał ostatnio dziewczynę o znajomo brzmiącym nazwisku - Madelyn Loomis.

Później w motelu pojawia się mężczyzna, który wynajmuje pokój tylko po to, aby spotykać się w nim z konkretną kobietą. Fani serialu od razu zaczęli snuć teorie, że parą, których twarze są na razie ukryte, mogą być Sam Loomis i Marion Crane z "Psychozy". Czy to jedynie zbieżność i czysty przypadek? Głos w sprawie zajęła scenarzystka, Kerry Ehrin.

dsyjfc7

- Zawsze ciekawiła mnie relacja Marion Crane i Sama Loomisa. Zadawałam sobie pytania w stylu: "O co mu chodzi? Dlaczego zwyczajnie się z nią nie ożeni?" Gdzieś z tyłu głowy miałam wrażenie, że tu musi być inna kobieta. Serial pozwala na rozwinięcie tego wątku, stąd też pomysł na Madelyn - powiedziała w jednym z wywiadów.

Z oficjalnego zwiastuna serialu wiemy, że to Rihanna w nowych odcinkach wcieli się w Marion Crane, czyli główną bohaterkę horroru z 1960 roku (w filmie Alfreda Hitchcocka grała ją Janet Leigh, a w remake'u z 1998 roku Anne Heche). Wciąż nie wiadomo jednak, czy postać, która ostatnio pojawiła się w motelu, to rzeczywiście Marion. Tego dowiemy się dopiero z kolejnych odcinków "Bates Motel".

Zobacz także: Na co warto czekać? Gorące serialowe premiery 2017

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dsyjfc7

Podziel się opinią

Share
dsyjfc7
dsyjfc7