Trwa ładowanie...
dak0mgz

To już koniec "Sablewskiej sposób na modę". Co dalej z Mają Sablewską?

Stylistka potwierdziła, że jej program znika z anteny. Taka decyzja stacji nie oznacza jednak, że stylistka na dobre zniknie z telewizji. Co szykuje gwiazda?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Maja Sablewska
Maja Sablewska (ONS.pl)
dak0mgz

Choć program Mai Sablewskiej od kilku lat święci triumfy na antenie TVN Style i przyciąga przed ekrany telewizorów ogromną widownię, decyzją stacji znika z anteny. Gwiazda zdecydowała się zakończyć format.

- Mogę potwierdzić, że po czterech lata prowadzenia "Sablewskiej sposób na modę" żegnam się z tym programem. Jego jesienna, dziewiąta edycja będzie ostatnią - powiedziała Sablewska w rozmowie z "Faktem".

Myli się jednak ten, kto uważa, że stylistka na dobre zniknie ze szklanego ekranu. Gwiazda TVN Style postanowiła pójść za ciosem i sprawdzić się w zupełnie nowym formacie. Zaprezentowała władzom stacji swój nowy pomysł na program, ale ku jej zaskoczeniu, pertraktacje z szefami wcale nie były takie proste.

dak0mgz

- Maja przyszła do szefostwa z autorskim scenariuszem nowego programu. Pomysł spodobał się, ale negocjacje były bardzo ciężkie. "Sablewskiej sposób na modę" przynosił stacji gigantyczne zyski. Nie zabija się kury niosącej złote jaja - zdradził informator tabloidu.

Ostatecznie Sablewska dopięła swego, a pilotażowy odcinek jej nowego programu zostanie wyemitowany jesienią br. Cała edycja trafi na antenę dopiero wiosną 2018 roku.

- Wywalczyłam ten format! Ogromnie cieszę się, że dalej będę pomagać kobietom i mężczyznom, ale trochę tym razem jeszcze odważniej. Jestem pewna, że absolutnie uda mi się zrobić coś, czego jeszcze nie było. Tego sobie życzę! - podsumowała gwiazda na łamach "Faktu".

Zobacz także: Maja Sablewska będzie miała swoje reality-show

dak0mgz

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

dak0mgz

Podziel się opinią

Share
dak0mgz
dak0mgz