Trwa ładowanie...
23-12-2009 15:48

To już koniec "Domu nad rozlewiskiem"

To już koniec "Domu nad rozlewiskiem"Źródło: AKPA
d2tmdq7
d2tmdq7

W niedzielę, 27 grudnia na antenie Jedynki pojawi się ostatni odcinek serialu "Dom nad rozlewiskiem". Na pewno na jakiś czas widzowie będą musieli pożegnać się z Małgosią.

A co w ostatnim odcinku? Janusz będzie chciał się zbliżyć do Gosi. Obydwoje są pewni tego, że nie mogą bez siebie żyć i chcą być razem. Droga do pełnego szczęścia jednak jeszcze daleka. Tymczasem zbliża się dzień otwarcia pensjonatu. Gości ma być co niemiara.

Ale nieszczęście czyha tuż za rogiem. Nieoczekiwanie Tomasz ma drugi zawał i trafia do szpitala. Basia jest przerażona i postanawia porozmawiać z córką o dalszej przyszłości leśniczówki. Nie jest pewna, czy Gosia da radę zaopiekować się Kaśką i pensjonatem.

Jednak spotyka się z pełną akceptacją pomysłu. Gosia wie i jest tego pena, że Mazury są jej domem, a opieka nad Kaśką jest prawdziwą przyjemnością i powinnością. Wszystko kończy się szczęśliwie, bo pojawiają się też pierwsi letnicy.

A co z relacjami z Januszem? Czy pójdą o krok dalej? O tym będzie się można przekonać oglądając ostatni(prawdopodobnie na razie) odcinek serialu "Dom nad rozlewiskiem"

d2tmdq7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2tmdq7