Trwa ładowanie...

To już koniec "Domu nad rozlewiskiem"

Share
To już koniec "Domu nad rozlewiskiem"
Źródło: AKPA
d33a7wh

W niedzielę, 27 grudnia na antenie Jedynki pojawi się ostatni odcinek serialu "Dom nad rozlewiskiem". Na pewno na jakiś czas widzowie będą musieli pożegnać się z Małgosią.

A co w ostatnim odcinku? Janusz będzie chciał się zbliżyć do Gosi. Obydwoje są pewni tego, że nie mogą bez siebie żyć i chcą być razem. Droga do pełnego szczęścia jednak jeszcze daleka. Tymczasem zbliża się dzień otwarcia pensjonatu. Gości ma być co niemiara.

Ale nieszczęście czyha tuż za rogiem. Nieoczekiwanie Tomasz ma drugi zawał i trafia do szpitala. Basia jest przerażona i postanawia porozmawiać z córką o dalszej przyszłości leśniczówki. Nie jest pewna, czy Gosia da radę zaopiekować się Kaśką i pensjonatem.

Jednak spotyka się z pełną akceptacją pomysłu. Gosia wie i jest tego pena, że Mazury są jej domem, a opieka nad Kaśką jest prawdziwą przyjemnością i powinnością. Wszystko kończy się szczęśliwie, bo pojawiają się też pierwsi letnicy.

A co z relacjami z Januszem? Czy pójdą o krok dalej? O tym będzie się można przekonać oglądając ostatni(prawdopodobnie na razie) odcinek serialu "Dom nad rozlewiskiem"

d33a7wh

Podziel się opinią

Share
d33a7wh
d33a7wh